sobota, 16 októbra, 2021

Billie Eilish a jej svetové turné 2022: Fanúšikovia ho už takmer vypredali!

-

-REKLAMA-

Billie Eilish a jej svetové turné 2022: Už vypredané?

19-ročná hviezda Billie Eilish sa ako jedna z prvých väčších mien rozhodla ohlásiť svoje nové svetové turné pre rok 2022. Pôjde o sériu koncertov k albumu Happier Than Ever, ktorý vyjde 30. júla prebiehajúceho roka. Na počudovanie miliónov fanúšikov po celom svete sa zatiaľ rozhodla len pre vystúpenia na dvoch kontinentoch. Turné je už teraz natiahnuté na 5 mesiacov. Poďme sa spoločne pozrieť na priebeh turné a upokojiť sa, ak ešte nemáš svoj lístok na jej koncerty v Nemecku.

Billie Eilish a jej tretie svetové turné v živote

-REKLAMA-

Pre mladú rodáčku z Los Angeles ide o tretie svetové turné, druhé však nestihla dokončiť. Po veľkom úspechu s prvým turné s názvom When We All Fall Asleep Tour sa jej nepodarilo dostať sa ani na štvrtú zastávku toho druhého. Where Do We Go? World Tour sa totiž dostalo len do miest Miami, Orlando a Raleigh.

Americká časť turné by mala odštartovať 3. februára v New Orleans v Smoothie King Center, ktorý pojme 17 000 divákov. Birmingham, Omaha a Phoenix sú jedinými mestami, ktoré ešte nie sú vypredané. V prípade tej európskej ide len o londýnsku O2 Arénu, v ktorej sa už pomaly predávajú aj posledné miesta. Speváčka sa teda môže tešiť na zaplnené haly na starom kontinente.

Vy, čo ste si nestihli kúpiť svoje vstupenky, alebo ste o turné ani netušili, ešte nemusíte smútiť. Veľké svetové hviezdy takéhoto kalibru totiž zvyknú svoje šnúry pre veľký záujem predlžovať. Je teda možné, že sa budú do tých voľných dní medzi koncertami vsúvať ďalšie termíny. Vaša šanca na úspech by v tom prípade nebola o nič väčšia ako pri prvej várke, vstupenky sa minuli ako teplé rožky. Určite môžeme v najbližších týždňoch či mesiacoch očakávať ohlásenie turné od viacerých ďalších popredných mien hudobného priemyslu. Najmä od tých, ktorí budú vydávať svoj nový projekt. Leto 2021 napovie veľa.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Kto sú najlepšie zarábajúci muzikanti v roku 2020?

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: Billie Eilish, YouTube, Variety, Wiki
Zdroj titulného obrázku: Detroit Metro Times

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img