sobota, 22 januára, 2022

Apex Legends: Na internet sa dostal leak nového eventu “Japan Legacy”

-

-REKLAMA-

“Japan Legacy” ako najnovší event v Apex Legends

Populárny battleroyale od herného štúdia Respawn Entertainment sa v priebehu posledných týždňov raduje veľkej popularite. Môže za to príchod novej sezóny, ktorá po slabšej ôsmej sezóne konečne prináša skvelý obsah v podobne niekoľkých noviniek. Hráči sa môžu vychutnať nový mód, ktorý do hry uvádza arény pod jednoduchým názvom “Arenas“. Okrem toho do hry zavítala nová legenda menom Valkyrie, ktorá je svojím kitom naozaj unikátna a je to vôbec prvá postava v hre, ktorá dokáže lietať. S novou sezónou pribudli samozrejme klasicky aj eventy. Prvý sme už mali a zameriaval sa na arény, tentokrát najnovší leak ukazuje, že Apex Legends dostane event menom “Japan Legacy“.

Apex Legends Japan Legacy
Zdroje: youtube.com, slashgear.com

Ako už naznačuje samotný názov, pôjde o event zameraný na japonskú kultúru, respektíve tematiku. Už battle-pass naznačil, že sa týmto smerom budeme uberať, a to formou dvoch skinov na legendy, ktoré v ňom nájdeme. Jeden je na “obľúbenú” Rampartku a ten druhý pre Wraithku. Podľa niektorých ľudí vyzerajú tieto skiny celkom o ničom, ale určite sa nájdu aj hráči, ktorí sú za ne radi.

Zameranie na japonskú kultúru

-REKLAMA-

Predošlá ôsma sezóna sa zamerala na Caustica a jeho pretransformovaný Water Treatment na King’s Canyone. Okrem toho pridala nový heirloom pre Banglore. Celá sezóna sa zameriavala na šialenú tematiku plnú toxického plynu.

Apex Legends Legacy Season
Zdroj: Screenshot – Apex Legends | EA

Najnovšia sezóna naznačuje svoju japonskú tematiku už len načítacou obrazovkou, na ktorej sa nachádzajú dve postavy, obe ázijského pôvodu – Valkyrie a Crypto. Tvorcovia sa takto vždy snažia napovedať akým smerom sa daná sezóna bude uberať.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Warzone Season 4 Reloaded prináša viaceré zmeny! Ktoré zbrane nerfli?

Zakomponovanie japonskej kultúry potvrdzuje aj dataminer GarretLeaks, ktorý na svojom Twitter účte ukázal niekoľko screenshotov. Ukazujú nový pack, ktorý pripomína veľmi dizajn založený na ázijskej kultúre a najmä tej japonskej. Taktiež sa na záberoch z hry ukazuje Caustic a Fuse. Prekvapivo je tu aj heirloom pre Revenanta, o ktorom sa už dlhšiu dobu debatuje medzi hráčmi a už v minulosti sme mohli vidieť podobné modely na internete.

-REKLAMA-

Celá sezóna Apex Legends Legacy sa nesie v ázijskom duchu. Všetko naznačuje tomu, že takýmto spôsobom chce medzi hráčov priniesť priestor pre pochopenie a zároveň dať jasne najavo, že razimus je zlý. Potvrdzuje to aj badge “Stop Asian Hate“, ktorý sme dostali na začiatku novej sezóny. Svoj postoj voči rasizmu dalo štúdio Respawn už v minulosti jasne najavo, pridalo taktiež aj badge “Black Lives Matter“.

Čo hovoríte na novú sezónu vy? Je podľa vás leak o tom, že Apex Legends dostane event Japan Legacy skutočný?

Zdroj: charlieintel.com
Zdroj titulného obrázka: youtube.com, ea.com (úprava redakcie)

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img