sobota, 22 januára, 2022

Apex Escape Gameplay Trailer je konečne tu! Čo prináša nová sezóna?

-

-REKLAMA-

Apex ukazuje gameplay trailer sezóny Escape

Tak a je to tu! Hra Apex Legends vypúšťa po oficiálnom traileri pre 11. sezónu taktiež aj podrobné video, ktoré ukazuje, čo nás čaká v tej ďalšej. Nová sezóna v hre Apex pod názvom Escape prináša jedinečný gameplay trailer, ktorý nás zoznamuje s novou mapou, postavou a aj zbraňou. Podľa toho, čo sme mohli vidieť sa máme na čo tešiť. Bude táto sezóna prelomová? Stane sa z Apexu opäť taký populárny hit?

-REKLAMA-

Myslím si, že nenahnevám veľmi veľké množstvo hráčov, keď poviem, že 10. sezóna, známa ako Emergence, nebola až tak veľmi podarená. Jasné, vývojári priniesli do hry novú legendu – Seera a LMGčko – Rampage. Povedzme si však na rovinu, okrem toho nič moc (aspoň za mňa). Máme sa teda vôbec tešiť na novú sezónu?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Apex ukazuje trailer novej sezóny Escape! Nová postava, zbraň aj mapa!

Veľmi dôležitá sezóna pre Apex

Nová sezóna bude veľmi dôležitou súčasťou Apexu. Prečo? Dôvod je celkom jednoduchý. Apex začal výrazne uberať na popularite. Môže za to, akoby hráči povedali, veľký nezáujem vývojárov o to, v akom štádiu sa ich hra nachádza. Medzi najväčšie problémy hry nepatrí ani tak samotný gameplay, teda až na výnimky. K nedostatkom prichádza najmä na strane serverov Apexu. Neustále výpadky a pomalé servery zapríčiňujú to, že hráči nemajú chuť hru ďalej hrať. Od hry odišlo výrazné množstvo hráčov. To však samozrejme nie je jediným dôvodom.

-REKLAMA-

11. sezóna môže byť záchranným kolesom pre Respawn a samotné EA. Vývojári vsadili na novú mapu, ktorú si hra už vyslovene žiadala. Zároveň nás však čaká Ash. Určite si hovoríte, že ide zas len o ďalšiu postavu a nemýlite sa, ale! Povedzme si na rovinu, Ash je proste badass postava a podľa všetkého to vyzerá tak, že to bude rovnako obľúbená postava ako je napríklad Octane či Wraithka.

Okrem toho, podľa traileru nás čaká naozaj zábavná mapa menom Storm Point. Po prvý raz vo veľkom merítku nás čakajú taktiež aj PvE prvky. Nebudeme musieť bojovať len proti ostatným tímom, ale taktiež aj proti mobom ako sú Prowler, lietajúce príšerky či dokonca hnusné pavúkoidné moby. Skrátka bude to pestré. Zaujme určite aj tropické prostredie.

Konečne vieme, čo môžeme očakávať od samotnej Ash. Podľa všetkého leaky sedia a v traileri sme mohli proste len lepšie vidieť, ako budú schopnosti vyzerať. Stále platí, že bude mať akúsi dýku, ktorú bude môcť hodiť na zem a následne stunne nepriateľov v jej blízkosti. Zároveň bude mať jedinečný portál. Svojim skill-setom pripomína kombináciu Revenanta a Wraithky. O ďalších schopnostiach si zatiaľ nie sme istý.

Každopádne, už sa nevieme dočkať na štart novej sezóny. Naplánovaný je už na 2. novembra, hneď po skončení halloweenskeho eventu.

Čo hovoríte na Apex Escape gameplay trailer vy? Myslíte si, že bude táto sezóna stáť za to?

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázka: youtube.com, ea.com (úprava redakcie)

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img