utorok, 17 mája, 2022

The Batman: Akčný trailer poriadne ukazuje Catwoman Zoë Kravitz!

-

-REKLAMA-

Akčný trailer na film The Batman

Vyšiel ďalší trailer na film The Batman od Matta Reevesa, ktorý príde do svetových kín v marci 2022. V novom filme sa režisér a scénarista Matt Reeves nebojí ukázať svoju lásku k seriálu Batman: The Animated Series (1992). Neskrýva ani inšpiráciu vo filme Davida Finchera – Se7en (1995). Jeho nové surové podanie Batmana ako ducha pomsty je niečo čo sme ešte vo filmovej podobe nevideli. Nový akčný trailer na film The Batman sa zameriava predovšetkým na záporáka Riddlera.

V Reevesovom svete je Riddler sériovým vrahom, ktorý útočí na skorumpovaných vládnych činiteľov. Nebojí sa však pri svojom vyčíňaní ohroziť celý Gotham! Trailer potvrdzuje, že väčšinu filmu bude identita Riddlera zahalená. Sú rôzne teórie o jeho pravej identite, ktoré si môžete prečítať aj na Plotpointe. Ale pozor na spoilery!

-REKLAMA-

Najnovšia synopsia filmu

Batman (Robert Pattinson) už dva roky stráži ulice Gothamu a zasieva strach do sŕdc zločincov. Brucea Wayna, ktorý je pod maskou samozvaného strážcu zaviedlo jeho pátranie hlboko do tieňov jeho mesta. Bruce má na svojej križiackej výprave iba pár dôverihodných spojencov – Alfreda Pennywortha (Andy Serkis) a poručíka Jamesa Gordona (Jeffrey Wright).

Batsimbol Zaujímavosti a odkazy The Batman
Zdroj: vimeo.com

Keď sa sadistický sériový vrah zameria na Gothamskú elitu, stopa záhadných indícií pošle najväčšieho svetového detektíva na cestu do zločineckého podsvetia. V jeho útrobách sa stretne s postavami ako Selina Kyle/Catwoman (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot/Penguine (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) a Edward Nashton/Riddler (Paul Dano). Keď sa časti skladačky začnú spájať do jasnej mozaiky plánu sériového vraha, Batman musí získať nových spojencov a odhaliť identitu vinníka svetu, aby opäť priniesol do Gothame City spravodlivosť a ukončil roky korupcie v jeho útrobách.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Nový Joker vo filme The Batman s Robertom Pattinsonom?!
-REKLAMA-

Páči sa vám nový akčný trailer na film The Batman? Páči sa vám toto (vo filmoch) nové detektívne vyobrazenie Batmana, ktorý pátra po sériovom vrahovi?

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázku: Twitter.com

-REKLAMA-
Martin Sugar
Martin Sugarhttps://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img