sobota, 10 apríla, 2021

Yes Theory: Štvorica, ktorá sa nezastaví pred ničím!

-

Yes Theory: Štvorica, ktorá sa nezastaví pred ničím!

Kanadskú digitálnu značku Yes Theory založila v roku 2015 štvorica chalanov potom, čo sa sotva zoznámili. Sami tvrdia, že medzi sebou pocítili okamžitú chémiu a že zoznámenie tejto štvorice bolo niečo ako láska na prvý pohľad. V nasledujúcom videu Ammar, Matt, Thomas a Derin predstavili ako originálny projekt Yes theory odštartoval. Derin sa neskôr kvôli problémom s pasom projektu vzdal. S ostatnými tromi členmi tímu sa však naďalej stretáva.

Will Smith prijal výzvu a skočil…

-REKLAMA-

V roku 2018 vyzvali Willa Smitha k tomu, aby si s nimi skočil Bungee jumping z helikoptéry. Will výzvu prijal a nápad ešte okorenil. Skok sa totiž konal na jeho 50. narodeniny a skákalo sa z helikoptéry nad Grand Canyonom.

Svetové rande, skydiving a Wim Hof

Yes theory sa osvedčila a priniesla štvorici (trojici) kamarátov obrovský úspech a popularitu. Vo svojich vlogoch zachytávali realizáciu rôznych, na prvý pohľad bláznivých nápadov. Napríklad prehovorili cudzincov na skydiving, dohadovali ľuďom exkluzívne rande cez pol sveta či vystúpili na Sněžku s ľadovým mužom Wimom Hofom.

-REKLAMA-

Yes theory zavítala aj na Slovensko

V špeciálnej sérii videí zrealizovali nápad: “Vysadíme ťa na neznámom mieste a ty sa musíš dostať späť domov”. V každom videu si túto hru zahral iný člen tímu a zakaždým bol zanechaný napospas osudu v inom meste. Týmito mestami boli Coppenhagen, Paríž, Helsinki, Madrid a napokon Svätý jur. Podmienkou je k návratu nepoužiť telefón ani vlastné peniaze. Člen tímu je tak nútený žiadať o pomoc okoloidúcich.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Hudobná producentka Sophie tragicky umrela! Čo stálo za jej úmrtím?

Free child: Spoločný film Yes theory a Googlu

Odvážna partia kamarátov sa nezastavila pred výzvami ani počas pandémie. V roku 2020 strávili 4 dni v Afganistane, prešli Cestu smrti v Bolívií či strávili nejaký čas na najhorúcejšom mieste na svete. Okrem toho aj natočili krátky film s názvom Free child v spolupráci s Google. Tento film ukazuje cestu od sna v detskej izbe cez boj s nepochopením rodiny až po moment, kedy sa veľké sny menia na realitu.

Yes theory znamená žiť život snov mimo komfortnej zóny!

Yes theory nie je pre Matta, Ammara, Thomasa a Derina len youtubový kanál plný vlogov. Yes theory je životný štýl, ktorým chcú ukázať, že je možné žiť život svojich snov, ak je človek ochotný vyjsť zo svojej komfortnej zóny. Títo chlapíci na svojej ceste zažili obrovské množstvo neuveriteľných zážitkov a samozrejme, všetko to nezabudli zdokumentovať.

Kreativita, odvaha a spontánnosť sú nosnými piliermi projektu životného štýlu Yes theory. Tieto piliere týmto mladým mužom umožňujú realizovať množstvo “šialených” nápadov a zapájať do nich aj náhodných okoloidúcich. Riadia sa totiž týmto heslom:

Cudzinec je priateľ, ktorého si ešte nestretol.

Čo je vaším najväčším, no zatiaľ nesplneným snom? Kto a prečo je vašou najväčšou inšpiráciou? Podeľte sa s nami o vaše sny v komentároch a inšpirujte nás!

Zdroje: Youtube, Wikipédia

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img