Y-Games PRO Series: Tímy zabojujú v CS:GO už dnes o 41 000€! Ktoré?

-

Novinky

Už dnes štartuje Y-Games PRO Series!

Slovenská CS:GO liga Y-Games PRO Series vstupuje do svojej druhej sezóny už v piatok 22. apríla a opäť prináša súboje najlepších slovenských a českých tímov spolu s pozvanými európskymi tímami. 16 skvelých CS:GO zostáv bude bojovať o oveľa vyšší prizepool ako minulý rok – v stávke je prizepool až 41 000€!

Okrem toho súťažiace SK/CZ tímy sa zapoja do súboja o miestenku na MSR v elektronických športoch 2022, kam postúpia top 4 tímy z celkovej tabuľky.

Y-Games Pro Series
Zdroj: Y-Games Pro Series

2. sezóna Y-Games Pro Series sa začína už v piatok 22. apríla live vysielaním zápasov 1. kola. Sledujte livestream z TV štúdia od 18:00 na streamovacej platforme Twitch. V prvej základnej fáze turnaja uvidíme súboje tímov v 2 základných skupinách, kde budú hrať systémom „každý s každým“ BO1 (best of one) zápasy. Každý vysielací deň je tak jedinečný a prináša súboje, ktoré sa nebudú opakovať.

CS:GO liga sa v základnej časti prihlási o slovo každý piatok a pondelok. Sledujte výkony 14 pozvaných a 2 kvalifikovaných tímov aj vy! Na víťaza zápasov si budete môcť aj staviť s Fortunou (určené pre divákov nad 18 rokov).

Ktoré tímy si zahrajú o prestížny titul a skvelý prizepool?

V druhej sezóne privítame nové tváre známych európskych tímov. Predstaví sa po prvýkrát v lige zostava poľského tímu AGO, ktorý patrí k top tímom sveta. Z Nemecka k nám prichádza zvučné meno – akadémia tímu BIG (BIG Omen Academy) –  spolu so stálicou scény – zostavou Alternate Attax. Súpisku tímu obohatili aj maďarskí hráči tímov ONYXBudapest 5. Z Poľska ligu ešte obohatí tím PACT a z Ukrajiny prídu predviesť svoje výkony hráči NaVi Junior tímu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Hra Valorant bude mať sledovaný voice chat! Prečo?
Y-Games Pro Series
Zdroj: Y-Games Pro Series

Zo SK/CZ zostáv nesmie chýbať minuloroční víťaz PRO Series – tím Enterprise – spolu s úradujúcim majstrom SR – tímom eSuba. Doplnia ich top SK/CZ tímy, ktoré sme mohli vidieť už v premiérovom ročníku – bronzová zostava Dynamo EclotDark Tigers, a taktiež tímy, ktoré zažijú v lige premiéru – Entropiq Prague, Inside GamesCryptova. Do ligy sa zo série otvorenej a uzavretej kvalifikácie prebojovali SK/CZ tímy 1DayHeroesTeam Narcis.

Prvý hrací deň prinesie 4 súboje tímov v oboch základných skupinách:

Y-Games Pro Series
Zdroj: Y-Games Pro Series
  • 18:00 – Entropiq Praque vs. eSuba (skupina A)
  • 19:00 – Inside Games vs. NAVI Junior (skupina A)
  • 20:00 – Cryptova vs. Dark Tigers (skupina B)
  • 21:00 – PACT vs. BIG Academy (skupina B)

Počas vysielania sa môžete tešiť aj na známe tváre ligy v podobe komentátorskej dvojice Ray a Papo, ktorú doplnia nové posily – Jozef „Joshua“ Dekan, Milan „Bito“ Bitala Okrem nich sa môžete tešiť na analytika zápasov – Martin „M4t0d4B“ Brázdil – , pravidelného hosťa – Matej „Straty“ Cihlář – spolu s pozvanými hosťami vysielania, ktorí zhodnotia jednotlivé zápasy. Pre divákov livestreamu je taktiež pripravený VÚB banka giveaway o hodnotné CS:GO skiny z obchodu The Riot – CS:GO Shop a výživové doplnky pre hráčov od Jaguarfox.

Sledujte štart druhej sezóna PRO Series a držte palce svojim favoritom v boji o titul.

Pre viac informácií sledujte:

Zdroj: TS Y-Games
Zdroj titulného obrázka: Y-Games

Ďalšie novinky

Populárne