pondelok, 27 júna, 2022

CS:GO liga Y-Games PRO Series aj v roku 2022! Prizepool je až 41 000€!

-

-REKLAMA-

Rok 2022 prinesie opäť CS:GO ligu Y-Games PRO Series

CS:GO liga Y-Games PRO Series postupuje v roku 2022 s rekordným prizepoolom 41 000€ na novú úroveň. Do súbojov sa môžeš zapojiť aj ty! Registruj sa do otvorenej kvalifikácie a zaisti si svoje miesto v prestížnej lige po boku TOP SK/CZ a EU tímov.

Y-Games PRO Series 2022
Zdroj: Y-Games

Druhá sezóna CS:GO ligy Y-Games PRO Series štartuje už v apríli tohto roka a prináša so sebou hneď niekoľko zásadných noviniek. Do 4-mesačného súboja o titul šampióna sa zapojí hneď až 16 ešportových tímov z domácej a európskej scény (10 SK/CZ a 6 EÚ tímov) Väčší počet tímov prináša aj vylepšený formát ligy, ktorý dáva priestor všetkým SK/CZ tímom na zapojenie sa do PRO Series.

O výhru sa pobije 16 tímov

-REKLAMA-

V lige uvidíte 14 pozvaných domácich a európskych tímov a 2 tímy, ktoré sa do základnej časti prebojujú z online kvalifikácií. Ako prvá prichádza otvorená kvalifikácia už 26.3., do ktorej sa môžu zapojiť všetky tímy, či už amatérske alebo profesionálne. Registrácia do kvalifikácie prebieha na webe yzone.sk a nájdeš ju na tomto odkaze.

Y-Games Pro Series 2022
Zdroj: Y-Games

2 TOP tímy z otvorenej kvalifikácie postupujú do uzavretej kvalifikácie, ktorej sa zúčastnia pozvané SK/CZ ešportové organizácie s aktívnym CS:GO tímom. Uzatvorená kvalifikácia prichádza už 7. a 8. apríla. Po dvojdňových súbojoch spoznáme nakoniec 2 postupujúce tímy, ktoré doplnia 14 pozvaných tímov. Finále uzavretej kvalifikácie bude odvysielané naživo v piatok 8. apríla. Počas livestream-u prebehne aj rozlosovanie tímov do základnej časti ligy; sledovať ho môžete od 18:00 na twitch.tv/yzonesk.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Call of Duty Vanguard: Tieto štúdiá údajne tvoria obľúbený Zombies mód!

Tohtoročný prizepool je neuveriteľne vysoký

V druhej sezóne Y-Games PRO Series súperia pozvané a kvalifikované tímy o neuveriteľný prizepool 41 000€ (cca 1 mil. KČ). Keďže je cieľom projektu podporovať a budovať domácu scénu, každý zúčastnený tím získa finančnú odmenu, ktorej výška sa líši podľa záverečného umiestnenia. Víťaz Y-Games PRO Series získa až 14 000€. Zapojiť sa do súbojov o miestenky sa preto oplatí každému tímu.

Y-Games Pro Series 2022
Zdroj: Y-Games
-REKLAMA-

PRO Series so svojou základnou časťou prichádza už na konci apríla. Mená pozvaných tímov sa postupne dozvieš na webe yzone.sk alebo na sociálnych sieťach Y-Games: Facebooku a Instagrame. Live vysielanie prestížnej CS:GO ligy si opäť budeš môcť užiť prostredníctvom streamovacej platformy Twitch. Priamo z TV štúdia a na obrazovke svojho televízora uvidíš PRO Series aj počas 2. sezóny – avšak s „menšou“ zmenou. Organizátori majú prichystané prekvapenie, ktoré bude oznámené už koncom marca.

Využi svoju šancu a registruj sa do Y-Games PRO Series otvorenej kvalifikácie už dnes.

Tak čo, zapojíte sa v roku 2022 do Y-Games PRO Series aj vy? Trúfate si zabojovať o obrovský prizepool?

Zdroj: TS Y-Games
Zdroje titulného obrázka: Y-Games, liquidpedia.net (úprava redakcie)

-REKLAMA-
Viliam Šuška
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img