utorok, 30 novembra, 2021

Warzone: Neviditeľnosť sa vracia vďaka červeným dverám! Čo sa deje?

-

-REKLAMA-

Neviditeľnosť vo Warzone… opäť…

Asi to už nikoho neprekvapuje. V populárnej battleroyale hre Call of Duty Warzone sa ukazuje opäť nový glitch. Stáva sa tak jedným z mnoha, ktoré sa v hre objavili alebo aj stále objavujú. Len minulý týždeň tu bol bug, vďaka ktorému mohli byť hráči nesmrteľní v gulagu. Tento raz je zasa vo Warzone znova neviditeľnosť. Štúdio Raven Software môžeme opäť raz “pochváliť”. Čo môže za glitch tentokrát?

Please tell me I’m not loosing my mind, but did y’all see the guy? This was taken yesterday July 17th from CODWarzone

-REKLAMA-

Určite ste si už všimli záhadné červené dvere, ktoré sa začali objavovať po celom Verdansku. Prišli spoločne so začiatkom štvrtej sezóny Call of Duty Warzone. Keď do nich vkročíte, tak vás teleportujú do náhodnej miestnosti plnej lootu alebo od nového patchu aj do inej časti mapy. Pôvodne sa však nevedelo, či je cestovanie po mape úmyslom alebo len nejakým bugom.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Warzone: Nový bug umožňuje nesmrteľnosť v gulagu! Ako je to možné?

Záhadné červené dvere ako zdroj neviditeľnosti

No a ako sa krátko po update ukázalo, hráči sa začali stretávať s niečím, čo jednoznačne nebolo úmyselné. Po novom sa totižto hráči, ktorí prešli týmito červenými dverami, stali neviditeľnými. Jeden z obľúbených bugov, ktorý hráči Warzonu iste poznajú. A klasicky, bug sa začal vo veľkom zneužívať. Veď čo je predsa lepšie, ako keď môžete zabiť niekoho bez toho, aby vás vôbec videl, nie?

-REKLAMA-

Nový glitch nie je veľmi zložitý, no občas to môže byť trochu problematické. Ako môžete vidieť vo videu, stačí otvoriť dvere, mať nachystanú motorku (funguje vraj aj štvorkolka) a už sa len pripraviť na hádzanie granátu a skočíte dovnútra. Dôležité je načasovanie. Gratulujem, ste neviditeľný a ešte máte aj loot.

S podobným bugom sme sa mohli stretnúť už v minulosti. Aj napriek tomu, že tu takáto chyba v hre je, tak určite ju neodporúčam používať, môže vás to stáť účet. Stále ide o formu cheatovania. Nový bug spôsobuje to, čo všetci nenávidíme, a to neférovú výhodu pre jednu stranu. Čiže ak sa vám stane, že vás niekto takýto zabije, tak ho jednoducho nahláste, s najväčšou pravdepodobnosťou dostane ban. Určite to z trucu neskúšajte aj vy.

Čo hovoríte na neviditeľnosť vo Warzone? Zabil vás takýmto spôsobom už niekto?

Zdroj: pcgamer.com
Zdroj titulného obrázka: callofduty.com, earlygame.com, eurogamer.net (úprava redakcie)

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img