SkyShowtime odhaľuje trailer seriálu Víťaz, ich prvý slovenský titul

V dlho očakávanom rodinnom komediálnom seriáli režiséra Jana Hřebejka, oceneného na Berlinale a držiteľa Českého leva, sa predstaví hviezdne obsadenie vrátane Adyho Hajdu a Ivany Chýlkovej.

-

Novinky

SkyShowtime dnes zverejnila oficiálny trailer k svojmu prvému pôvodnému slovenskému seriálu Víťaz, ktorý vznikol v spolupráci s českými tvorcami a hercami. Šesťdielna miniséria bude mať premiéru exkluzívne na SkyShowtime 4. septembra.

Slovenská novinka Víťaz predstavená, toto je prvý trailer

Víťaz je pútavá rodinná komédia, ktorá sleduje život Viktora Hudáka (Ady Hajdu), bývalého premiéra malej európskej krajiny, ktorý sa po desaťročí snaží získať späť srdcia svojej rodiny, ktorú počas svojej politickej kariéry zanedbával. Snaží sa začleniť do bežných činností a zároveň sa pokúša získať späť náklonnosť svojich dcér a manželky. Jeho cesta je však plná nečakaných a úplne nových každodenných výziev, ktoré niekedy prekonávajú tie, s ktorými sa stretol počas svojho pôsobenia v parlamente. Seriál s dokonalou kombináciou humoru a drámy skúma dobrodružnú cestu Viktora, jeho dcér, manželky a najbližších.

Víťaza režíroval renomovaný český filmár Jan Hřebejk (kultová česká komédia Pelíšky), scenár napísala Zuzana Dzurindová a hlavným kameramanom je Martin Šácha. V hlavných úlohách sa po boku populárneho slovenského herca Adyho Hajdu predstavia držiteľka Českého leva Ivana Chýlková, na Českého leva nominovaná Natalia Germani, ale aj mladé vychádzajúce hviezdy Petra Dubayová a Rebecca Rigová. Ďalšie herecké obsadenie tvoria Noël Czuczor, Milan Ondrík, Zuzana Páleníková, Ján Jackuliak, Kristína Sisková, Rea Frlajsová, Vladislav Plevčík, Sarah Arató a Štefan Martinovič.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Prědstavuje se první trailer na animák Myši patří do nebe! Jak vypadá?

Hlavným producentom seriálu je Jan Bílek, výkonným producentom Aleš Týbl. Ďalšími producentmi, ktorí sa na seriáli podieľali, sú Tereza Polachová a Steve Matthews. Seriál Víťaz sa natáčal prevažne v Bratislave.

SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii SkyShowtime na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, na zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung a prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com. Cena mesačného predplatného SkyShowtime je 5,99 EUR (bez reklám). Služba ponúka sedemdňovú skúšobnú dobu – s možnosťou zrušenia kedykoľvek.

Viac informácii o pôvodnom SkyShowtime seriáli Víťaz nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: TS SkyShowtime
Zdroj titulného obrázka: Zuzana Panská

Ďalšie novinky

Populárne