Prichádza Red Bull Campus Clutch: Študenti hráči si prídu na svoje

-

Novinky

Po úspešnej minuloročnej premiére Red Bull Campus Clutch na Slovensku sa naň vysokoškolskí študenti môžu tešiť opäť aj tento rok! Najväčšie celosvetové študentské e-športové podujatie, aké sa kedy na univerzitnej pôde konalo, ponúka študentom jedinečnú príležitosť zasúťažiť si v jednej z najrýchlejšie rastúcich a najviac diskutovaných hier súčasnosti, VALORANT. Ak teda aj vy patríte ku fanúšikom VALORANT-u, neváhajte, prihláste sa a staňte sa najlepším študentským VALORANT tímom na svete!

Svoj 5-členný tím registruješ pár klikmi na tomto odkaze.

Red Bull Campus Clutch 2023 prichádza!

Prijmeš globálnu výzvu aj ty?

Je aj tvojim snom zasúťažiť si na svetovej scéne? V tom prípade ti možno prinesie šťastie práve Red Bull Campus Clutch. Víťazi národných kôl po celom svete si to totiž namieria až na svetové finále do Istanbulu, a to už je niečo!

Red Bull Campus Clutch 2023
Zdroj: Red Bull Content Pool

Sršíš nadšením a hru VALORANT máš v malíčku, no chýba ti 5-členný tím? Skvelou správou je, že sa v rámci niektorých kvalifikačných kôl môžeš zapojiť aj samostatne, pričom ostatní hráči k tebe budú pridelení, vďaka čomu vytvoríte 5-členný tím. No jasné, aká by to bola motivácia bez výhry, že? A tá je viac než lákavá.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Hra Days Gone príde na PC! Kedy môžeme hru očakávať?

Víťaz každého národného finále získa plne hradený postup na Svetové LAN Finále Red Bull Campus Clutch. V hre je teda zážitok na celý život, vďaka ktorému získate šancu zahrať si v profesionálnom prostredí a budete môcť okúsiť, aké je to zúčastniť sa turnaja na tej najvyššej úrovni. A týmto zážitkom to rozhodne nekončí! Ešte väčším lákadlom je finančná výhra vo výške 20 000 EUR, ktorú si domov odnesie víťazný tím svetového finále. Oukej, tak teraz už naozaj nie je o čom.

Zdroj: TS Red Bull
Zdroj titulného obrázka: Red Bull Content Pool

Ďalšie novinky

Populárne