Ktorí Avengers sa ukážu v Thorovi 4?

-

Novinky

Thor 4 ukáže aj iných Marvel hrdinov

Aké veľké ešte budú prichádzajúce Marvelovky? Fakt netušíme a radšej sa nad tým ani nebudeme pozastavovať. Veľakrát sme si mysleli, že už sme videli niečo neprekonateľné a Marvel nás rok čo rok dokázal presvedčiť, že vždy sa nájde niečo viac. O tom, že budú zvyšovať latku s každým novým počinom teda niet pochýb. Pozrime sa ale, čo sa dnes začalo vravieť o novinke Thor 4, teda Thorovho sólo filmu s podtitulom Love and Thunder.

Pamätáte si, ako skončil Thorov príbeh v Avengers: Endgame? Na palube so Strážcami Galaxie. Keďže mal byť pôvodne prvý film štvrtej Marvel fázy práve tretí príbeh Strážcov Galaxie, mnohí sme jásali, že si v ňom užijeme práve kombináciu ich spolu s Thorom. Už vtedy nám však režisér James Gunn potvrdil, že nič také sa bohužiaľ nestane. Nikto z nás však nerozmýšľal nad tým, že by to mohlo byť aj trochu naopak a práve to sa stalo pravdou.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Fanúšikovia žiadajú návrat milovaného Spider-Man seriálu! Podarí sa?
thor 4 strážcovia galaxie
Zdroj: comicbook.com

Budú to už vyššie spomenutí Strážcovia Galaxie, ktorých si opäť na plátne užijeme vo filme Thor: Love and Thunder. Potvrdil nám to samotný predstaviteľ Groota, Vin Diesel, ktorý práve promuje svoj najnovší projekt Bloodshot. Akú veľkú rolu vo filme zastúpia, zatiaľ nie je jasné, no veríme, že aj pár sekúnd bude pre Marvelovských nadšencov dostatočné potešenie.

Prečo by sme sa mali viac tešiť na ich scény? Pretože si ich do parády berie práve oscarový scenárista a režisér Taika Waititi. Ten nám do Marvelu priniesol asi najzábavnejší film s podtitulom Ragnarok a veríme, že ho humor neopustí ani pri najnovšom snímku. Dynamiku Strážcov dokázali už skvelo zachytiť aj režiséri Russovci vo filmoch Infinity War a Endgame. Veríme teda, že Taika odvedie rovnako skvelú prácu.

Tešíte sa na nového Thora? Ste radi, že vo filme budú aj Strážcovia Galaxie?

Ďalšie novinky

Populárne