utorok, 29 septembra, 2020

The Devil All the Time – Netflix hlási ďalšiu novinku!

-

The Devil All the Time

Novinka na platforme Netflix The Devil All the Time je nový psychologický thriller podľa knižnej predlohy od režiséra Antonia Camposa. Tento režisér má na konte napríklad úspešný seriál The Sinner. Táto novinka bude dostupná na Netflixe už 16. septembra tohto roku.

Tom Holland si zahrá hlavnú postavu Arvina Rusella, mladého muža oddaného svojim blízkym v meste plnom korupcie a podlých ľudí. V tomto filme si zahrajú aj hviezdy, ako napríklad Robert Pattinson (Twilight), Bill Skarsgard (IT), Sebastian Stan (Avengers).

Príbeh

-REKLAMA-

Film sa odohráva na vidieku južného Ohia a západnej Virgínie. Diabol sleduje herecké obsadene presvedčivých a bizarných postáv od konca druhej svetovej vojny do 60. rokov. Je tu Wiliard Rusell (Bill Skarsgard), mučený veterán krviprelievania v južnom Pacifiku, ktorý nemôže zachrániť svoju krásnu ženu Charlotte od neodvrátiteľnej smrti na rakovinu. Takisto uvidíme Carla (Jason Clark) a Sandy Henderson (Riley Keough). Manžel so svojou ženou ako tím seriálových vrahov, ktorí sa pohybujú po amerických diaľniciach a hľadajú vhodných modelov na fotografovanie a zabíjanie.

Máme tu taktiež kňaza (Robert Pattinson) a jeho ochrnutého pomocníka, gitarového virtuóza Theodora (Pokey LaFarge), ktorý uniká pred zákonom. Uprostred toho všetkého je Arvin Eugene Russel (Tom Holland), syn Willarda (Bill Skarsgard) a Charlotte (Haley Benett), ktorý bol vychovaný ako slušný muž, ale v skutočnosti je taktiež násilný typ.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Solar Opposites: Spolutvorca Ricka a Mortyho má vlastný seriál

Ako vnímal Tom Holland natáčanie filmu The Devil All the Time od platformy Netflix?

V rozhovore, ktorý viedol filmový kritik Danny Leigh, sa Tom Holland priznal svojou neistotou z hrania tak temnej postavy, akou je Arvin Rusell.

,,Musím povedať, že som bol veľmi nervózny a vystrašený, keď som prišiel na scénu prvýkrát, pretože som nevedel, či to je vo mne hrať tento typ postavy. Je to veľmi komplikovaný charakter a je veľmi temný. Musel som v sebe nájsť veci, o ktorých som nevedel, že v sebe mám.”

Herec taktiež povedal, že jeho postava Arvin Russell má v sebe morálku, ktorá občas zahŕňa zabíjanie.

Tešíte sa na túto novinku od Netflixu s hviezdami ako Tom Holland či Robert Pattinson?

Zdroj: imdb.com

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Twitch: Dosud největší český donate? Agraelus dostal sto tisíc korun!

Kdo je Agraelus? Agraelus je český streamer a Let's Player, který se zaměřuje na herní a zábavný obsah pro širokou paletu obecenstva. Jedná se o...

Aktuálne

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

Tom Cruise nový Iron Man? Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto...

Mia Hrdlíková a Michaela Fandlová: AARON – Kapitola 22

KAPITOLA XXII Ráno sa nekonalo žiadne romantické prebudenie v Aaronovom objatí. A malo to jeden jediný dôvod. Druhá strana postele bola prázdna. Aaron tu nebol....
- Advertisement -