Štvrtá séria seriálu Succession prináša prvý teaser! Čo nás čaká?

Jedinečný Succession sa vráti už čoskoro na obrazovky! Podľa všetkého sa máme opäť na čo tešiť!

-

Novinky

Nový teaser seriálu Succession predstavuje, čo ukáže štvrtá séria

Desaťdielna štvrtá séria seriálu BOJ O MOC (SUCCESSION), oceneného cenou Emmy®, debutuje v pondelok 27. marca na HBO a bude k dispozícii aj na HBO Max. BOJ O MOC skúma témy moci a rodinnej dynamiky očami patriarchu Logana Roya (Brian Cox) a jeho štyroch dospelých detí: Kendalla (Jeremy Strong), Siobhan (Sarah Snook), Romana (Kieran Culkin) a Connora (Alan Ruck).

Predaj mediálneho konglomerátu Waystar Royco technologickému vizionárovi Lukasovi Matssonovi (Alexander Skarsgård) sa blíži. Vyhliadka na tento seizmický predaj vyvoláva medzi Royovcami existenciálnu úzkosť a rodinné rozpory, pretože očakávajú, ako budú ich životy vyzerať, keď bude obchod dokončený. Rodina zvažuje budúcnosť, v ktorej bude jej kultúrna a politická váha značne obmedzená, a dochádza k boju o moc.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Po čem muži touží 2 mají dotočeno! Kdy uvidíme film?

Štvrtú sériu obohatia noví herci

Vo štvrtej sérii sa objavia: Annabeth Gish, Adam Godley, Eili Harboe a Jóhannes Haukur Jóhannesson. Medzi novo oznámených hercov, ktorí sa vracajú, patria: (Lady Caroline Collingwood), James Cromwell (Ewan Roy), Natalie Gold (Rava Roy), Caitlin Fitzgerald (Tabitha), Ashley Zukerman (Nate Sofrelli), Larry Pine (Sandy Furness), Mark-Linn Baker (Maxim Pierce) a Pip Torrens (Peter Munion).

Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, J. Smith-Cameron, Peter Friedman, David Rasche, Fisher Stevens, Hiam Abbass, Justine Lupe, Dagmara Domińczyk, Arian Moayed, Scott Nicholson, Zoë Winters, Annabelle Dexter-Jones, Juliana Canfield a Jeannie Berlin. Ďalej hrajú Alexander Skarsgård, Cherry Jones, Hope Davis, Justin Kirk a Stephen Root.

Succession štvrtá séria teaser

Prvé tri série seriálu BOJ O MOC získali 48 nominácií na cenu Emmy® a 13 víťazstiev, vrátane ocenenia za vynikajúci dramatický seriál za druhú a tretiu sériu. Tretia sezóna, ktorá mala premiéru v októbri 2021, získala cenu SAG za dramatický herecký ansámbel a rezonovala i na cenách WGA, DGA a PGA.

Na scenári sa podieľal: Jesse Armstrong; producenti: Jesse Armstrong, Adam McKay, Frank Rich, Kevin Messick, Jane Tranter, Mark Mylod, Tony Roche, Scott Ferguson, Jon Brown, Lucy Prebble, Will Tracy a Will Ferrell. Jesse Armstrong pôsobí ako showrunner.

Štvrtá séria seriálu Succession prináša skvelý teaser! Tešíte sa rovnako ako my?

Zdroj: TS HBO Max – Bohuš Mäsiarčik
Zdroj titulného obrázka: HBO Max

Ďalšie novinky

Populárne