pondelok, 27 júna, 2022

Najočakávanejšie seriály roku 2021! #2 Čo si musíte určite pozrieť?

-

-REKLAMA-

Najočakávanejšie seriály roku 2021 #2

Nový rok znamená len jedno, a to nádielku nových seriálov. Samozrejme, v minulom roku to mal zábavný priemysel ťažké, čiže mnoho noviniek sa presunulo na tento rok a my sa tak môžeme radovať z toho, koľko toho je. Poďme sa na to spoločne pozrieť! Ktoré sú tie najočakávanejšie seriály roka 2021 #2?

Better Call Saul: 6. séria, AMC

Premiéra: začiatok až polrok 2021

-REKLAMA-

Saul Goodman si už od začiatku drží vysokú latku medzi seriálmi a nenecháva sa zahanbiť svojím pôvodným Breaking Bad. Obľúbený právnik si opäť zažije svoj “zábavný” život aj v roku 2021. Originálne sa mala táto séria ukázať už minulý rok, ale asi viete, kvôli čomu sa tak nestalo. V piatej sérii sme mohli vidieť viacero hereckých cameo a je viac než možné, že v ďalšej sérii sa ich dočkáme opäť viac. Nie je úplne jasné, či sa ukáže Aaron Paul v roli Jesseho Pinkmana, avšak v prípade Bryana Cranstona to takto vôbec nemusí byť. Herec sa vyjadril, že keby ho režisér oslovil, tak si v momente zopakuje svoju rolu Waltera Whita.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Najočakávanejšie seriály roku 2021! #1 - Čo si musíte určite pozrieť?

The Book of Boba Fett, Disney+

Premiéra: december, 2021

The Book of Boba Fett
Zdroj: everyeye.it
-REKLAMA-

Tak po dlhých rokoch dostáva svoj vlastný seriál aj legendárny bounty hunter Boba Fett. Postavu sme síce mohli vidieť vo viacerých seriáloch ako Star Wars: Clone Wars či Star Wars: Rebels. Nikdy sme však nevideli hranú verziu, ale to sa zmenilo v minulom roku, kedy ju opäť stvárnil Temuera Morrison v seriáli The Mandalorian. Myslím si, že väčšina skalných fanúšikov bola veľmi nadšená. A ešte väčšia radosť prichádza teraz, keď postava získava vlastný seriál, kde sa ukáže po boku s herečkou Ming-Na Wen, ktorá si v seriáli Mandalorian zahrala postavu Fennec Shand. Ako fanúšik, ktorý miluje lore a má rád Bobu, sa naozaj neviem dočkať!

Hawkeye, Disney+

Premiéra: koncom 2021

Najočakávanejšie seriály roka 2021 #2
Zdroj: nme.com

V prvom diele sme spomínali na nové Marvel seriály a samozrejme, nemohli sme zabudnúť ani na Hawkeya! Priestor dostane aj fanúšikmi milovaný lukostrelec, ktorý ako sme mohli vidieť v Endgame, prežíva vnútorný boj. Zatiaľ toho nevieme moc, ale podľa všetkého to vyzerá, že miesto Hawkeya už nebude mať Clint Barton, ale mladá Kate Bishop. Pôjde opäť o seriál, na ktorý sa veľmi teším a verím, že Jeremmy Renner svojím výkonom zaujme. Určite patrí medzi najočakávanejšie seriály roku 2021 #2!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Animelist 2020: 5 anime titulov, ktoré sa rozhodne oplatí vidieť

Cowboy Bebop, Netflix

Premiéra: 2021

Svoju hranú adaptáciu dostane aj obľúbená manga/anime Cowboy Bebop. V hlavnej roli si zahrá populárny John Cho, ktorého môžeme poznať z filmov ako sú Searching, Star Trek: Beyond či zo série Prci, prci, prcičky. Pokiaľ neviete, o čo ide, tak príbeh je zasadený v roku 2071, kedy sa ľudstvo dostalo do vesmíru a osídlilo rôzne planéty. Na scénu prichádzajú bounty hunteri, ktorí sú známi ako “Cowboys”. Zatiaľ nemáme trailer, avšak dostalo sa k nám behind the scenes, ktoré nám ukazuje hercov a producentov/scenáristov. Seriál vyzerá naozaj pútavo a máme sa na čo tešiť!

Dexter, Showtime

Premiéra: jeseň, 2021

Najočakávanejšie seriály roku 2021 #2
Zdroj: screenrant.com

V roku 2021 zažiari dnes už všetkým známy Dexter! Seriál dostáva reboot a po viac ako siedmich rokoch opäť uvidíme Michaela C. Halla v roli nielen forenzného vyšetrovateľa. Obľúbený sériový vrah dostane svoju 10-dielnu minisériu, ktorá bude slúžiť ako poďakovanie zo strany stanice Showtime, keďže vďačí práve tomuto seriálu za to, kde dnes je. O seriál by sa mal postarať pôvodný showrunner Clyde Phillips. Mnoho fanúšikom sa nepáčilo, ako seriál skončil. Bude tento reboot akýmsi vykúpením?

Succession: 3. séria, HBO

Premiéra: koncom 2021

Svoje pokračovanie dostáva aj hit od HBO. Ako sme už mohli vidieť, seriál nám priniesol viacero káuz a táto séria nebude ničím odlišná. Opäť by sa k nám mali dostať viaceré zvraty. Okrem toho, čo sa stalo v šokujúcom finále druhej série, zatiaľ nevieme, o čo presne pôjde v tejto sérii. Každopádne, tretia séria by sa mala zrejme točiť okolo hlavných tém seriálu, čo sú rodinná zrada a sebeckosť.

Ako ste si už možno všimli, toto boli najočakávanejšie seriály roku 2021 #2. Nemusíte sa preto báť, ak ste si nič nenašli, zajtra vám totižto prinesieme pokračovanie s ďalšou nádielkou seriálov alebo sa môžete pozrieť na predošlý zoznam.

Zdroje: marvel.com, whats-on-netflix.com, digitalspy.com, cheatsheet.com

-REKLAMA-
Viliam Šuška
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img