sobota, 16 októbra, 2021

VIDEO: Od hradu k hradu: Red Bull Racing na Slovensku!

-

-REKLAMA-

Red Bull Racing na Slovensku

Red Bull Racing monopost F1 v česko-slovenskom videu cestuje z Prahy až do Tatier.

Viete si predstaviť formulu premávajúcu sa v našich končinách? Viete si predstaviť formulu v plnej rýchlosti nad ktorou letí akrobatické lietadlo len pár metrov nad zemou? Dole hlavou? S panorámou Tatier v pozadí? Skúste. Či ste sa trafili vo svojich predstavách do reality si môžete overiť práve teraz a práve tu: www.redbull.sk/f1.

-REKLAMA-

Formula 1 tímu Red Bull Racing je hlavnou hrdinkou cestovateľského príbehu od známeho českého hradu až k tomu slovenskému. V sprievode legendárnej RB7, jedného z najdominantnejších áut v histórii F1, sa v 7 minútach ocitnete na Karlovom moste, v centre Prahy, zatancujete si s tradičným folklórnym súborom, prefrčíte cez moravské vinice, odskočíte si do Tatier pre epický výhľad, navštívite historický slovenský skanzen, rýchle kolesá otestujú celkom nový asfalt v Bratislave, neobídete ani mosty ponad Dunaj a zaparkujete pred hradom v hlavnom meste.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Billie Eilish a Happier Than Ever: Dlho očakávaný druhý projekt je vonku!

-REKLAMA-

Slovensko a Česko sa týmto dostali do elitného klubu, keďže po krajinách ako USA alebo Holandsko previedli monopost po svojich končinách. Dve malé krajiny v strede Európy teraz pútajú pozornosť po celom svete krásnymi zábermi a prezentujú naše malebné miesta nielen priaznivcom F1tky.

Je náročné rozhodnúť sa, čo sledovať skôr. Či extrémnu jazdu, ktorej zvuk spôsobuje husiu kožu každému fanúšikovi motoršportu. Alebo neskutočné zábery na ikonické lokality v našej krajine. Preto sa oplatí si video pustiť aj viackrát. Prináša totiž to najlepšie z dielne (stajne i hangáru) Red Bull, a to veľmi netradičným spôsobom, ako sa vyjadril aj David Coulthard, jeden z najpopulárnejších bývalých jazdcov F1. Predsa aj pilot F1 je len človek a cestovanie mu chýbalo v poslednej dobe rovnako ako aj nám ostatným. Pridajte sa na túto jazdu naprieč našimi dvomi republikami.

Slovami nášho národného ambasádora „efjednotky“, Števa Eiseleho, pozdravujeme všetkých fanúšikov motoršportu a F1tky zvlášť a pozývame vás pre viac informácií na www.redbull.sk/f1.

Zdroj: TS Red Bull
Zdroj titulného obrázka: David Coulthard a Martin Sonka; Red Bull Content Pool

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img