piatok, 23 októbra, 2020

Recenzia: Nepobozkaná – Ďalšia zaujímavá Evitínka?

-

Recenzia: Nepobozkaná

V predchádzajúcom článku som hovorila o knihe Karambol, ktorý sa radí medzi takzvané Evitínky – kratšie slovenské knižky pre mladých. Kniha nepobozkaná bola vydaná dvakrát. Prvýkrát vydavateľstvom Evitapress, tú vlastním ja. A pred dvomi rokmi ju vydalo aj vydavateľstvo Cooboo. A tak je tu recenzia Nepobozkaná.

recenzia nepobozkaná
Zdroj: martinus.sk

Nepobozkaná

Anotácia: Sladkých šestnásť a na obzore žiadny frajer, žiadna pusa, žiadne randenie.
To je údel druháčky Dominiky, ktorá si najviac na svete želá, aby sa zbavila nálepky „nepobozkanej“. Jedného dňa sa jej do cesty pripletie Šarkan, chalan s krásnymi očami a nevyspytateľnou povahou, ktorý jej celkom poblázni hlavu a vnesie jej do života dlhoočakávaný závan romantiky.
Nepotrvá dlho a Dominike sa začnú plniť i najtajnejšie sny. O bozkoch. O láske. O človeku, ktorý dokáže narušiť jej nudný stereotyp.

-REKLAMA-

AutorkaMiroslava Varáčková
VydavateľstvoEvitapress, CooBoo

nepobozkaná
Zdroj: martinus.sk

Recenzia Nepobozkaná? – Môj názor

Nemôžem začať ničím iným ako tým, že hneď na začiatok poviem, že táto kniha mala skvelý dej. Skvelý príbeh. Naozaj to bola jedna z kníh, ktoré by som vedela čítať stále dookola a vždy by ma bavila rovnako ako po prvý raz. Nika a Šarkan boli geniálni či už na nácvikoch školského plesu, alebo na kurzoch sebaobrany.

Autorka perfektne vymyslela a vystihla vtipné momenty, na ktorých sa naozaj dalo zasmiať, čo robilo knihu oveľa viac zaujímavou. Ani sa nečudujem, že sa rozhodli knihu vydať po druhýkrát, pretože naozaj má svoj potenciál. Nie je zbytočne dlhá, do deja sa dostanete takmer okamžite a v tom všetkom dostanete aj poriadny prídel romantiky.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Apollo 11 a kód 1202: Ako mohlo pristátie na mesiaci skončiť v sekunde

Je to ideálna kniha, ktorú si so sebou vezmete napríklad do čakárne k lekárovi alebo do mhd-čky, aby ste niečím zabili čas. Zmestí sa vám do kabelky a v školskej taške vám tiež nebude zaberať miesto. Ani nebudete vedieť, ako rýchlo vám pri nej uplynie čas!

Hodnotenie: 9/10

ZdrojMartinus

Páčila sa vám naša recenzia – Nepobozkaná? Zaujala vás knižka?

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

TOP 5 – Najlepšie nové filmy podľa skutočných udalostí! Ktoré to sú?

Najlepšie nové filmy podľa skutočných udalostí Bolo celkom náročné vybrať pre vás len 5 filmov so silným príbehom, ktoré sa dajú považovať za skutočné umelecké...

Rychle a zběsile: Série skončí až 11 dílem! Bude ve vesmíru?

Série Rychle a zběsile pojede až do 11. dílu! Známe režiséra! Vrátí se Paul Walker? Bláznivá akční série, která kdysi byla o zběsilých autech, tu...

Aktuálne

Aktuálně: Známe název Snyder Cutu a vrací se Jared Leto jako Joker?

Návraty starých známých DCEU se poslední dobu opravdu činí. Kromě zajímavých novinek jako je The Flash, který slibuje cestování mezi alternativními vesmíry, se můžeme těšit i...

Recept na nakladaný hermelín: Jemne pikantný chod k pivu!

Ako si "naložiť" nakladaný hermelín? Nakladaný hermelín je taký "hospodský evergreen". Takmer v každom podniku, kde majú dobré pivo, nájdete v jedálničku túto chuťovku. A...
- Advertisement -