PRIATELIA: ZASE SPOLU po takmer 20 rokoch! Ako vyzerá trailer na nový špeciál?

-

Novinky

Priatelia: Zase spolu trailer

Po takmer 20 rokoch sa Rachel, Ross, Monica, Chandler, Joey a Phoebe vrátia na naše obrazovky! Dlhé roky sa špekulovalo, kedy konečne uvidíme reunion, teda návrat Priateľov na televíznych obrazovkách. Do dnešného dňa sú totiž Priatelia jeden z najsledovanejších seriálov v histórii a vďaka streamovacím platformám popularita seriálu každým dňom rastie. Dopyt po novej časti bol teda enormný. Keď vlani práva na vysielanie získala späť platforma HBO Max, rozhodli sa konečne tento návrat nakrútiť.

Namiesto nového jedného dielu sa však tvorcovia postarali o špeciálnu šou, ktorá bude oslavou celého seriálu. Herci zopakujú obľúbené kúsky, prehrajú divákom milované scénky a poskytnú mnoho svojich zážitkov a pocitov z natáčania. Okrem šestice predstaviteľov hlavných postáv sa v relácii objaví tiež veľa ďalších špeciálnych hostí, okrem iného: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliot Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck,  James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malala Yousafzai.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Harry Potter: Budúcnosť kúzelníckého sveta odhalená! Príde film či seriál?

Seriál ku nám dorazí na platforme HBO Go a to už 27. mája. Nepochybne pôjde o úžasnú udalosť pre každého milovníka seriálu. Síce som bol najprv sklamaný, že nespravili radšej celý nový diel po toľkých rokoch, nakoniec si myslím, že toto riešenie bolo asi aj najlepšie. Dostaneme totiž všetko, čo milujeme a nič nebude pôsobiť nútene, zatiaľ čo koniec ostane neporušený.

Čo hovoríte na nový Priatelia: Zase spolu trailer? Tešíte sa na túto špeciálnu reláciu?

Zdroj: TS HBO Go
Zdroj titulného obrázka: telegraph.co.uk

Ďalšie novinky

Populárne