PODCAST MOJA PLANÉTA S KUBJOM: Lukáš Beňuš (Dánsko)

-

Novinky

Kubo pred kamerou, Kubo za kamerou

Stretli sa dvaja Jakubovia – Kubo Zavacký sa postavil za kameru, KubJa Kurek zase pred kameru, neskôr sa k nim pridal Eliáš Kurek a rozhodli sa vám spoločne priniesť podcast s názvom Moja planéta. V našich podcastoch sa vám budeme snažiť pravidelne prinášať hostí so zaujímavými príbehmi či povolaniami. Veríme, že každý človek má zaujímavý životný príbeh, stačí sa len pýtať tie správne otázky.

Malý princ ukrytý v názve

Filozofia ukrytá v názve Moja planéta pramení z diela Antoine De Saint-Exupéryho: Malý princ. V tejto knihe Malý princ navštevuje rôzne planéty. Na každej z nich sa nachádza nejaký človek s určitými charakterovými vlastnosťami. Veríme, že každý človek sa na život pozerá z jedinečného uhla pohľadu, a teda každý tak trochu žije na inej planéte. Tým, že sa medzi sebou rozprávame a o tieto uhly pohľadu sa delíme, navzájom sa ovplyvňujeme a jeden druhého pozývame na svoje planéty.

malý princ
Zdroj: bustle.com

Študent manažmentu a kreatívny tvorca príbehu v DnD: Lukáš Beňuš

Lukáš Beňuš je študent manažmentu v Dánskom mestečku Coulding a vášnivý hráč Dungeons and Dragons. V novom podcaste Moja planéta nám porozprával o mentalite dánov, o štedrosti dánskeho štátu k svojim občanom aj o dánskom spôsobe vyučovania na univerzitách. Okrem toho nám Lukáš dal tipy na miesta v severskej krajine, ktoré stoji za to vidieť. Okrem toho nám aj prezradil niečo o dánskej kuchyni či o nočnom študentskom živote.
Podcast Moja Planéta: Lukáš Beňuš: „V Dánsku majú púšť, študenti dostávajú finančnú podporu, životná úroveň je tu vysoká“

Veríme a dúfame, že náš podcast Moja planéta bude pre vás zaujímavý najmä vďaka  našim jedinečným hosťom. Keďže tieto podcasty nemajú jednoznačné tematické zameranie, môžete očakávať naozaj pestrú a širokú škálu hostí.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Rozhovor: Sestry Jančové a ich superhrdinské komiksy!

Zaujal vás podcast s Lukášom? Tak si ju určite nájdite na Instagrame: @lukas_benus a dajte nám tip na niekoho, koho by ste chceli vidieť nabudúce!

Ak sa vám náš podcast páčil, môžete si vypočuť aj ďalšie tu.

Ďalšie novinky

Populárne