Podcast Moja Planéta: Jakub Bezák (DUBAJ)

-

Novinky

Kubo pred kamerou, Kubo za kamerou

Stretli sa dvaja Jakubovia – Kubo Zavacký sa postavil za kameru, KubJa Kurek zase pred kameru a rozhodli sa spoločne vám priniesť podcast s názvom Moja planéta. V našich podcastoch sa vám budeme snažiť pravidelne prinášať hostí so zaujímavými príbehmi či povolaniami. Veríme, že každý človek má zaujímavý životný príbeh, stačí sa len pýtať tie správne otázky.

Malý princ ukrytý v názve

malý princ
Zdroj: bustle.com

Filozofia ukrytá v názve Moja planéta pramení z diela Antoine De Saint-Exupéryho: Malý princ. V tejto knihe Malý princ navštevuje rôzne planéty. Na každej z nich sa nachádza nejaký človek s určitými charakterovými vlastnosťami. Veríme, že každý človek sa na život pozerá z jedinečného uhla pohľadu, a teda každý tak trochu žije na inej planéte. Tým, že sa medzi sebou rozprávame a o tieto uhly pohľadu sa delíme, navzájom sa ovplyvňujeme a jeden druhého pozývame na svoje planéty.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Plot-Talk #4: Podcast o tom najzaujímavejšom za posledný týždeň!

Jakub Bezák – Z Piešťan až do Dubaja cez Ázijskú kuchyňu

Zdroj: Jakub Bezák

Jakub Bezák je sous chef v ázijskej reštaurácií. Rodák z Piešťan sa najskôr vydal do Talianska, neskôr sa však vrátil späť, aby nasledoval svoju vášeň. V podcaste nám porozprával o práci v populárnych podnikoch Fouzoo či Iasai. Kuchárska kariéra ho zaviedla do Londýna, do Miami a napokon do Dubaja. Medzi jeho zákazníkmi boli okrem iných aj Masie Wiliams (známa ako Arya Stark z niekdajšieho seriálového hitu Game of Thrones), basketbalista Dennis Rodman či Will Smith.

SOUS CHEF Jakub Bezák: „V Londýne na bare sedávala Arya Stark a v Miami Dennis Rodman“

Veríme a dúfame, že náš nový podcast Moja planéta bude pre vás zaujímavý najmä vďaka  našim jedinečným hosťom. Keďže tieto podcasty nemajú jednoznačné tematické zameranie, môžete očakávať naozaj pestrú a širokú škálu hostí.

Zaujal vás podcast s Jakubom? Tak si ho určite nájdite na Instagrame: @bezak_jakub a dajte nám tip na niekoho, koho by ste chceli vidieť nabudúce!

Ak sa vám náš podcast páčil, môžete si vypočuť aj ďalšie epizódy tu.

Ďalšie novinky

Populárne