Pieseň The Call a video pre sezónu League of Legends 2022 nesklamali!

-

Novinky

Pieseň The Call – sezóna 2022

League of Legends si ako každý rok pre svojich fanúšikov prichystali videoklip o skupinke championov. Vo videu k piesni The Call môžeme vidieť bitku vo Freljorde, na Mount Targone a v Shurime. Ako vždy aj teraz nás Riot prekvapil nádhernou reálnou vizualizáciou a je vidieť ako sa ich kvalita spracovania zlepšuje každým rokom. Na vytváraní piesne sa podieľali 2WEI, Louis Leibfreid a Edda Hayes.

Čo môžete vidieť vo videu The Call – mini rozbor

Hneď na začiatku videa The Call nám Riot predostrie detailný pohľad na championa Ornna a úvodom zimnej krajiny, kde sa objaví následne Sejuani a Olaf v úzadí.  Vo videu je vidieť, že skupinku Freljordčanov vedie Sejuani a Olaf a spolu bojujú proti Volibearovej armáde.

Pieseň The Call tak ukazuje 3 rôzne časové línie, ktoré sa striedajú a spájajú sa do celku. V druhej línii sa Riot rozhodol zobraziť púšť, kde championi Kai’sa a Taliyah bojujú proti Rek’sai, ktorá vytvára červie diery.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Aktualizácia 12.1 pre League of Legends prináša novinky!
Pieseň The Call
Zdroj: youtube.com

V treťej a poslednej línii piesne The Call sa odohráva súboj medzi Leonou a Pantheonom, ktorých preruší pravdepodobne najväčší a najmohutnejší champion Aurelion Sol, nakoľko z oblohy padajú hviezdy v podobe meteorov, ktoré boli sfarbené a vizualizované vo videu do ability, ktorú champion používa. Všetky boje sa odohrávajú počas Ornnovho kovania zbraní, ktoré sa objaví vo videu celkom 3-krát a to na začiatku, počas bitky Pantheona a Leony a na konci.

Zdroj: lolwallpapers.net

Veľa hráčov si obľúbilo príbeh o Pantheonovi a o stvorení Boha vojny. V starom príbehu, ktorý sa neskôr zmenil po Pantheonovom reworku bolo, že Leona bola kedysi jeho kamarátkou. Príbeh sa zmenil a stali sa z nich nepriatelia, kvôli nenávisti klanu Solari. Pre fanúšikov týchto championov však pravdepodobne ich priateľský vzťah aj napriek zmene príbehu bude chýbať.

Ako sa Vám páči nové video a pesnička The Call? Páčia sa Vám jednotlivé prechody a zostrihy na rôzne bitky championov?

Zdroj: notagamer.net, lolwallpapers.net
Titulný obrázok: thenewstrace.com

Ďalšie novinky

Populárne