Odmeny v League of Legends a prispôsobenie identity?

-

Novinky

Odmeny za dobrý gameplay počas hry

Vývojársky tím sa na rok 2022 naozaj pripravoval, nakoľko vo svojom sezónnom videu ukázal veľmi veľa noviniek a jednou z nich je aj prispôsobenie identity v podobe odznakov v League of Legends. Ak ste si mysleli, že počas hry spoluhráči nedokázali oceniť Vašu participáciu v teamfighte, tak si Riot pre Vás pripravil novinku. Nový systém Vám za každú maličkosť udelí odmeny v League od Legends viditeľné pre každého. Patrí sem napríklad ukradnutie draka, zabitie nepriateľa v jeho vlastnom spawne či vyhnutie sa viacerím spellom.

Prispôsobenie identity a odmeny v League of Legends

Ak Vás nezaujíma umiestnenie sa v rankovom systéme, tak Riot vytvára systém prispôsobenia identity. V minulom článku pri aktualizácii 12.1 sme spomenuli zmenšenie výberových ikoniek na linku. Je to z dôvodu, že Riot neskôr do voľného priestoru pridá nový druh odmeny v League of Legends. Mali by to byť tri ikonky podľa úspechov, ktoré počas hry budete dostávať. Môžete tak ukázať ostatním hráčom v čom ste dobrí.

odmeny v League of legends
Zdroj: youtube.com

Taktiež ak ste neboli spokojní s tým, že sa Vám border ikonka, ktorú dostávate za Váš level nehodí, tak si ju jednoducho môžete vymeniť za tie minulé. Prispôsobenie identity bude obsahovať nielen výber ikoniek, banerov a borderov, ale aj titul, ktorý získate za splnenie výziev, ktoré majú 5 kategórií.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Hra Hogwarts Legacy je pod paľbou kritiky! Prečo?

Nové výzvy a 5 kategórií

Výzvy budú kontrolovať Váš pokrok v League of Legends, ktoré budú splniteľné pre každého championa. Každá výzva má rank od Ironu po Challenger a bude iba na Vás, ktorú si vyberiete. Svoje najlepšie výzvy tak môžete ukázať v troch ikonkách vo vyššie uvedenom obrázku. Všetky výzvy spadajú do piatich kategórií.

1. Veteránstvo – sleduje veci, ktoré dosiahnete počas hrania League of Legends celkovo ako napríklad získavanie mastery bodov, first bloods alebo vyhnutie sa spellom od nepriateľa.

2. Odbornosťvyslovene žiada, aby ste hrali opatrne. Patria sem mechanické a technické zručnosti ako vyhnutie sa niekoľkým spellom naraz, nastackovanie Mejai’s pred 20 minútou alebo ukradnutie monštier junglerovi.

3. Tímová práca a stratégiachce od teba jednoduchú spoluprácu s tímom. Aj keď to znie jednoducho, vieme ako to s tímovou spoluprácou v League of Legends chodí. Patrí sem tak isto aj dostávanie killov za roamovanie, alebo vyhrávanie hry pri open Nexuse.

4. Kolekciapatrí sem zbieranie ikoniek, odomknutie skinov, ako aj napredovanie a zlepšovanie sa v iných výzvach.

5. Predstavivosťsleduje veci, ktoré sú špeciálne a dosahuješ ich iba ty svojou šikovnosťou. Patrí sem napríklad trafenie snehovej gule na ARAMe, prežitie s minimálnym počtom HP a zabitie nepriateľov v ich vlastnom spawne.

Zlepšia nové výzvy od Riotu podľa Vás tímovú spoluprácu v League of Legends? Páčia sa Vám zmeny, ktoré budú čoskoro pridané? Ktoré z výziev si myslíte, že budete vedieť splniť na vysoký rank?

Zdroj: youtube.com
Titulný obrázok: teahub.io

Ďalšie novinky

Populárne