štvrtok, 28 januára, 2021

Podcast: OSTRÉ KOMANDO – Christopher Nolan a jeho filmy!

-

Ostré komando! – Podcast

Christopher Nolan a jeho filmy

V našich plotcast podcastoch sa vám budeme snažiť prinášať pravidelnú dávku informácií a názorov zo sveta popkultúry. Zaujímavé rozhovory a pohľady na nevšedné témy. Našou najnovšou témou je Christopher Nolan a jeho filmy. Keďže práve dnes vstupuje do kín jeho najnovší veľkofilm, rozhodli sme sa urobiť podcast o filme, ktorý má k Tenetu najbližšie – INCEPTION. Samozrejme, často sa zamotáme, pretože Nolan natočil množstvo super filmov. Rozoberáme aj celkom podrobne Nolanovu trilógiu o Temnom rytierovi, naťukneme Interstellar a pozrieme sa aj na jeho zabudnutú pecku Inasomnia. Podcast obsahuje množstvo tém, tak neváhajte a vypočujte si ho!

Inception - Christopher Nolan a jeho filmy
Zdroj: Wallpapercave.com

Nový formát, nový podcast! 

-REKLAMA-

Ale ešte jedna vec – Prečo “Ostré komando”? Chvíľu sme rozmýšľali nad názvom. Napadali nám zbytočne zložité veci. Nakoniec moja maličkosť prišla s pôvodným distribučným názvom jedného z našich obľúbených filmov – Blade Runner. Ten bol u nás pôvodne uvedený ako OSTRÉ KOMANDO. Ten názov si dnes už pamätá len hŕstka ľudí, ale myslím, že k našemu formátu dobre pasuje. Často totiž budeme rozoberať filmy, ktoré síce nie sú nové, ale zato sú stále perfektné! Ako som už spomenul tentokrát je témou Christopher Nolan a jeho filmy, tak šup! Aby ste pred Tenetom boli správne nahlodaní!

 

Dnešné OSTRÉ KOMANDO: Christopher Nolan a jeho filmy aj so všetkými našimi plotcastami nájdete zatiaľ na Spotify a YouTube. Zvyšné platformy pribudnú čoskoro.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Podcast - Ostré komando: Rozbor filmu Tenet + SPOILERY!

V dnešnom plotcaste sme rozoberali:

  • Prvé pocity z Inception
  • Porovnávanie Nolanových filmov
  • Prečo je Insomnia skvelá?
  • Temný rytier
  • Prečo je Harvey Dent srdcom Temného rytiera?
  • Prečo je Joker vážne anarchista?
  • Technická stránka Nolanoviek
  • Je TENET prequel k Inception?

Verím, že vás najnovší formát podcastu zaujal a že si OSTRÉ KOMANDO vypočujete aj nabudúce! Budeme s Pavlom rozoberať novinku od Netflixu  -Projekt Power. Určite nám dajte vedieť, či sa chystáte na TENET do kina a aké mate očakávania. OSTRÉ KOMANDO tu rozhodne nie je naposledy, takže ak budete mať nejaké otázky do budúcna, tak určite dajte vedieť! Nezabudnite nás odoberať, pretože sa blížia ďalšie rozhovory a obsah, ktorý vás určite bude zaujímať!

-REKLAMA-
Avatar
Martin Sugarhttp://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -