Nový Batman? Jeden z týchto hercov si možno oblečie ikonický kostým!

-

Novinky

Kto má šancu byť nový Batman?

Ako ako? Nový Batman? Dobre čítate. Len pred nedávnom sme písali o tom, ako prezident DC Films Walter Hamada oznámil novú filmovú trilógiu s Batmanom. Síce neuviedol, kto si nového Batmana zatiaľ zahrá, ale to je hlavne tým, že on ako aj Warner Bros. dúfajú v zotrvanie Bena Afflecka.

Avšak s Benom Affleckom sa chystajú dve rozlúčky. Tou prvou bude 4-dielna mini série Liga spravodlivých (takzvaný Snyder Cut), ktorú dostaneme v marci tohto roka. A poslednou už definitívnou rozlúčkou bude film Flashpoint, ktorý by sme mali dostať v roku 2022. Produkcia tohto filmu dostala extrémne zrýchlenú zelenú už začiatkom tohto roka, aby Marvel neušiel DC so svojimi alternatívnymi realitami a ich postavami.

Batman vysvetlenie
Zdroj: Warner Bros.

DC hľadá náhradu za Bena Afflecka…

Warner Bros. a DC potrebujú okamžitú náhradu za Bena Afflecka a to aj napriek tomu, že už máme nového Batmana, ktorého si zahrá Robert Pattinson. Avšak jeho Batman je v alternatívnej realite, v ktorej sa určite nestretne s terajším Aquamanom, Wonder Woman či Flashom.

Náhradný Batman dostane nielen svoju vlastnú trilógiu, ale bude hlavne spojovateľom medzi postavami DCEU. Tieto postavy zarábajú priveľké peniaze, aby ich len tak reštartovali. A áno, tieto postavy medzi seba potrebujú Batmana.

Poďme sa preto pozrieť na mená hercov, ktorí by si mohli nového Batmana zahrať. Tieto mená som si nevycucal len tak z googla a fanúšikovských prianí, ale zo zoznamov hereckých kastingov. Každý jeden z týchto hercov bol v úzkom výbere na rolu temného rytiera a dokonca niektorí boli do tejto úlohy už obsadení.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Barbiecore - krása cez ružové okuliare! Nový trend riadený ikonou!

Josh Harnett

Šanca: 60%

Josh sa preslávil filmami Black Hawk Dawn, Noc dlhá 30 dní a okamžite bol považovaný za jednotku pri výbere nového Batmana. Súperil o túto rolu s Christianom Baleom, ktorý túto rolu nakoniec dostal. Ale nebolo to tým, že by jednoznačne vyhral. Josh sa len v tom čase rozhodol venovať svojej filmovej kariére naplno a nechcel sa upísať žiadnemu projektu na príliš dlho. K tomu v tej dobe ešte superhrdinské filmy negenerovali tak obrovské zisky ako dnes a neboli ani tak populárne. Určite si každý deň bije hlavu o stenu za premárnenú šancu, keďže odvtedy v žiadnom veľkom filme nehral.

Duna zaujímavé fakty
Zdroj: Warner Bros.

Josh Brolin

Šanca: 0%

Áno, v tomto čase už Josh nemá žiadnu šancu zahrať si nového Batmana. Upísal sa až príliš Marvelu jeho rolami Thanosa a Cabla v Deadpoolovi 2. A podľa najnovších zákulisných informácii by sa mal Thanos vrátiť v jeho mladšej verzii, keďže je súčasťou komiksov Eternals, ktorý tento rok dostanú svoj film. V minulosti bol však oslovený režisérom Zackom Snyderom, či by si nechcel Batmana zahrať. Škoda, na túto rolu Batmana by sa viac ako hodil…

Collector's diary #3: Game of Thrones - Jon Snow figurka!
Zdroj: HBO

Kit Harington

Šanca: 7%

Hlavná hviezda seriálovej pecky Hry o tróny sa nevie v Hollywoode presadiť a na svoju rolu ešte len čaká. Aj preto ho všetci považovali za skvelú voľbu na nového Batmana, avšak herec sa nedávno upísal Marvelu. V novom filme Eternals si zahrá rolu superhrdinského Black Knighta a jeho šance tým pádom klesli strmhlav nadol.

Jon Hamm

Šanca: 60%

Tento herec vyzerá viac ako Batman než samotný Ben Affleck a práve jeho rysy bol vždy považované za najväčšiu výhodu pri výbere Batmana v tých najlepších rokoch. Aj preto by ho chceli vidieť nielen fanúšikovia po Benovom odchode v Batmanovom kostýme. Svoje herecké kvality dokázal hlavne v seriáli Mad Men a dokonca má aj správny vek 49 rokov. Už len či sa chce upísať takejto veľkej úlohe na ďalších 10 rokov.

Jake Gylenhaal

Šanca: 70%

80%? Neexistuje! Veď hral v Marvelovke Spider-Man rolu Mystéria! Áno, hral ale len v jednom filme a je možné (POZOR SPOILER), že sa po svojej smrti už v treťom diele neobjaví. Jake patrí medzi najlepších hercov svojej generácie a výlet do Marvelu bol možno jednorázová záležitosť hlavne preto, že herec jeho kvality určite neostane pri menšej úlohe a vždy bude vyhľadávať čo najväčšie výzvy. A čo je viac ako zahrať si nového Batmana?

Armie Hammer

Šanca: 90%

Keby sa neuskutočnil štrajk Writers Guild of America, mohli sme už Armieho Hammera vidieť ako Batmana vo filme Justice League: Mortal od režiséra Georga Millera (Mad Max: Fury Road). Hammer bol obsadený a pripravený, avšak nakoniec celý projekt zastavilo samotné štúdio Warner Bros. Tí dali zelenú filmovej sérii The Dark Knight s Christianom Baleom. A práve teraz je možno šanca pre herca stať sa novým Batmanom. Má na to charizmu, bradu (veľmi dôležitá vec, lebo maska) ako aj herecké skúsenosti.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Plot-Talk Snyder Cut špeciál: Čo hovoríme na novú verziu Justice League?
cnn.com
Zdroj: Marvel Studios

Chris Pratt

Šanca: 40%

Hviezdu si Marvel len tak nepustí a Chris je hlavná hviezda aj veľmi úspešnej série Jurský svet. K tomu sú jeho role vždy vtipné napísané, aby mu sadli rovno na telo a práve to nemusí sedieť k vážnosti temného rytiera. Ale jeho rola, čo sa týka Marvelu, je stále pomerne malá, keďže je vždy súčasťou tímu alebo rovno Avengerov. To sa v budúcnosti nezmení a objaví sa vo filme Thor 4 ako aj v Strážcoch Galaxie 3. A povedzme si pravdu opäť a znova! Batman je jednoznačne najobľúbenejšia postava všetkých čias! 

Batman
Zdroj: Warner Bros.

Matthew Goode

Šanca: 80%

Herec sa preslávil hlavne úlohou v komiksom filme The Watchmen od režiséra Zacka Snydera. Aj preto si ho sám režisér pozval na kasting do filmu Batman v Superman kde bol jeden z najväčších konkurentov Bena Afflecka. Takže Warner Bros. by mali extrémne ľahkú cestu k obsadeniu role, keďže majú jeho kasting za sebou. Herec síce hráva v menších filmových rolách, ale vždy si jeho temnotu zapamätáte a to je presne to, čo nový Batman potrebuje.

Menu
Zdroj: Searchlight Pictures

Nicholas Hoult

Šanca: 60%

Nicholas prehral súboj o Batmana práve s Robertom Pattinsonom. Rovno by som mu dal cez 90 percentnú šancu, keby nebol príliš mladý ako náhrada za Bena Afflecka. Nič to nemení na tom, že by si ho nakoniec Warner Bros. mohlo vybrať a vysvetlili jeho omladenie nejakým alternatívnym prepojením, prípadne, že by si zahral Benovho Batmana z minulosti? Nechajme sa prekvapiť.

Aaron Taylor-Johnson

Šanca: 60%

Aaron si zahral v druhých Avengeroch brata čarodejníčky Wandy, avšak všetci poznáme jeho príliš rýchly osud. A práve preto je množstvo ľudí skeptických. Wanda by ho mohla oživiť, ale… Zatiaľ sa nehovorí o žiadnej zmluve s Marvelom a aj keby sa v seriáli objavil, išlo by zase o príliš malé cameo (miniatúrna rola). Či sa tak nakoniec stane, sa dozvieme už v januári, keď Marvel vypustí seriál WandaVision.

Barbie
Zdroj: Warner Bros.

Ryan Gosling

Šanca: 90%

Herec, ktorý je svojimi filmami Drive, Only God Forgives, Blade Runner doslova predurčený stať sa raz novým Batmanom! K tomu má tú správnu bradu, je hollywoodska mega hviezda, nebol obsadený do žiadneho superhrdinského filmu… A ak by mali voliť ženy tak by nemal šancu 90, ale 900 percent. Čo si viac môže štúdio priať? Má to však jeden háčik, Ryan si svoje úlohy poriadne zvažuje a zatiaľ dal vždy prednosť kvalite. A k tomu sa upísal novému filmu režisérov Russovcov (Avengers 3 a 4, Civilná vojna) s názvom The Grey Man, na ktorý vysolil Netflix cez 200 miliónov dolárov. Avšak tento film by mal byť už tento rok hotový.

Riddler
Zdroj: DC Comics

Kto sa nakoniec stane novým Batmanom je hádanka ako od Riddlera a musíme si iba a len počkať. Ja svojho favorita mám a čo vy? Ktorý z týchto hercov by mal poľa vás byť nový Batman a nahradiť tak Bena Afflecka? Máte iný tip, ktorý som nespomenul? Je vôbec potrebné aby tu bol nový Batman?

Zdroje: Screenrant, Comic Book, What Culture

Ďalšie novinky

Populárne