AKTUÁLNE: Štyri nové Marvel trailery! Ako vyzerá budúcnosť Marvelu?

-

Novinky

Štyri nové Marvel trailery

Čítate správne, dostali sme štyri nové Marvel trailery naraz. Disney totiž práve odrovnalo všetky filmové novinky tohto roka. Spolu s ich oficiálnou prezentáciou pre investorov prišla extrémne veľká kopa noviniek ohľadom budúcnosti štúdia a ich projektov. Prezentácia bola rozdelená na segmenty. Ten posledný a zároveň najväčší si pre seba zobralo Marvel štúdio. To, podobne ako štúdiá pred nimi, postupne odhaľovalo ich pripravované projekty, novinky a ukázalo divákom nové trailery.

Všetky štyri natočené Marvel seriály teda majú svoje prvé (a nové) ukážky. Reč je o projektoch Wandavision, Falcon & The Winter Soldier, Loki a What if…?. Dokonca sme dostali aj sneak peak z natáčania piateho seriálu s názvom Ms. Marvel s herečkou Iman Vellami. Zverejnenie prišlo s novinkou, že si herečka túto postavu zahrá aj vo filme Captain Marvel 2. Seriál Hawkeye neskôr potvrdil výber herečky Hailee Steinfield ako Kate Bishop, ktorú bude Hawkeye trénovať. Seriál She-Hulk potvrdil hlavnú herečku Tatianu Maslyany. K nej sa pridá aj Tim Roth ako Abomination (z filmu The Incredible Hulk) a Mark Ruffalo ako Bruce Banner.

WandaVision – nový trailer

The Falcon and the Winter Soldier – prvý trailer

Loki – prvý trailer

What if…? – prvý trailer

Ms. Marvel – krátky zostrih z natáčania

Ohlásili sa ďalšie tri nové seriály. Secret Invasion, ktorý rozvinie príbeh potitulkovej scény z Captain Marvel. V hlavnej úlohe sa predstaví Samuel L. Jackson a Ben Mendelsohn. Druhým seriálom je Ironheart s hlavnou herečkou Dominique Thorne. Tretím novým seriálom je Armor Wars s Donom Cheadlom v hlavnej úlohe. Pre Disney+ sa ešte natočí vianočný špeciál Guardians of the Galaxy: The Holiday Special, ktorý sa nakrúti počas produkcie tretieho filmu. Očakávať môžeme ešte aj seriál s krátkymi epizódami: I am Groot. Ten sa zameria na vtipné príhody s Baby Grootom.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Filmové tržby #6: Avatar 2 sesazen filmem Někdo klepe na dveře!

To by bolo z Disney+ sekcie všetko. Samozrejme, spomenuli sa aj ostatné seriály, ktoré sú v príprave. Ale tie zatiaľ neodhalili nové detaily. Neskôr prešlo Marvel na filmovú sekciu. Black Widow zatiaľ ostáva ako film, ktorý debutuje jedine v kinách, a jej presun na platformu Disney+ sa nekoná. Premiéru má stanovenú na máj. Neskôr Marvel prešiel k novým oznámeniam.

Potvrdil sa tretí Ant-Man film s názvom: Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Vrátia sa do neho všetci pôvodní herci vrátane Michaeala Douglasa a Michelle Pfeifer. Marvel oznámilo, že neplánuje preobsadiť rolu Chadwicka Bosemana vo filme Black Panther II. Najväčšie oznámenie si však nechali na neskôr, kedy konečne oznámili dlho očakávaný film Fantastic Four. O ten sa postará Jon Watts, režisér posledných dvoch Spider-Man filmov v MCU. Marvel fanúšikovia teda práve dostali Vianoce, o ktorých ani nesnívali. Ale viac si už povieme nabudúce.

Čo hovoríte na nové Marvel trailery? Ktorý vás najviac zaujal? Čo vravíte na tieto novinky?

Zdroj: thewaltdisneycompany.com
Zdroj titulného obrázku: Disney

Ďalšie novinky

Populárne