streda, 4 augusta, 2021

Bondovka No Time To Die sa neodvratne blíži! Niektorí fanúšikovia si ju nepozrú…

-

-REKLAMA-

Bondovka No Time To Die takmer už kinách

Najnovšia časť obľúbenej série bondoviek je už takmer za dverami a my sa nevieme dočkať. Vynikajúci Daniel Craig sa vráti posledný krát do role legendárne Agenta 007, Jamesa Bonda. V priebehu posledný mesiacov sa povrávalo, že jeho miesto by mala nahradiť herečka Lashana Lynch, na ktorú si môžete spomenúť z filmu Captain Marvel. Tam si zahrala kamarátku samotnej Carol Denvers (Captain Marvel), ktorá sa volala Maria. Po dlhých špekuláciach sa tieto chýry rozplynuli a podľa všetkého si herečka zahrá kompletne odlíšnú rolu. Ako už trailer naznačuje, bude taktiež agentka, jej číslo však nie je úplne známe, vieme však, že sa bude jednať o rovnaký typ, a teda 00X.

No Time To Die
Zdroj: imdb.com

-REKLAMA-

Na svetovú premiéru filmu sa fanúšikovia nepochybne nemôžu dočkať. Jedným z najnovších pútačov sa stala aj novinka od mladej Billie Eilish, ktorá len nedávno uverejnila pesničku pre film No Time To Die, ktorá sa teší veľkému úspechu zo strany fanúšikov. Osobne musím povedať, že ako človek, pre ktorého Bond nie je veľkým lákadlom, na film sa teším, dôvodom je práve táto pieseň. Svojim novým dielom si Billie Eilish získala ďalší životný úspech, stala sa totižto najmladšiou interpretkou v histórii, ktorá vytvorila pieseň pre bondovku. Jej úloha rozhodne nebola jednoduchá, keďže v minulosti sme mali príležitosť počuť krásne piesne od Adele, Sama Smitha či skupiny Radiohead, ktorej skladba sa vo filme nepoužila.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Není čas zemřít opět mění datum! Kdy bude premiéra?

Film si nepozrie každý fanúšik

Napriek tomu, že film sa teší veľkej popularite a očakávanosti, nie všetci fanúšikovia budú mať príležitosť vychutnať si ho. Predpokladám, že už asi máte predstavu, o čom zrejme hovorím. Jedná sa o čínsku premiéru filmu No Time To Die. Tá bola totižto zrušená. Ako uvádza Deadline, čínskej premiéry v Pekingu sa nezúčastní Daniel Craig, ani žiaden iný člen z obsadenia snímky. Rovnako to platí aj pre celú novinársku tour. Dôvodom je koronavírus, ktorý ochabuje Čínu už vyše dvoch mesiacov. Neúčasť hercov je preto viac než pochopiteľná, nakoľko je podstatné udržiavať karanténu a predísť roznášaniu vírusu do ďalších častí sveta. Filmový priemysel v Číne bol značne postihnutý. Viac než 70 000 kín zatvorilo svoje prevádzky, kvôli čomu boli samozrejme zrušené premietania filmov a taktiež sa posunulo veľa premiér blockbusterov.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Není čas zemřít opět mění datum! Kdy bude premiéra?

-REKLAMA-

Vo filme si rolu zopakuje Daniel Craig, predvedú sa aj herci ako Ana de Armas, Rami Malek, Léa Seydoux, Jeffrey Wright a ďalší.  Hoci si čínski fanúšikovia film veľmi neužijú, no našťastie my sa môžeme tešiť na novú bondovku už 8. apríla v našich kinách.

Zaujímavosť pri pive: Po prvý krát v histórii si budeme môcť vychutnať bondovku v IMAX formáte. V minulosti boli filmy len zväčšené, aby sedeli na tento formát, nikdy však priamo nakrúcané. 

My sa na film už nevieme dočkať a čo vy? Myslíte si, že posledná bondovka s Danielom Craigom prinesie fenomenálne ukončenie alebo obrovské sklamanie?

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img