utorok, 29 septembra, 2020

Populárny streamer Ninja sa ukáže v Hollywoode! Kde si zahrá?

-

Ninja ako herec v Hollywoode?

Streameri sa stávajú čoraz väčšími celebritami. Stále pribúda viac a viac nových divákov, ktorí budujú nové unikátne komunity. Jedným zo streamerom s najväčšou komunitou fanúšikov je práve Tyler „Ninja“ Blevins. Toto meno ste už určite počuli, pokiaľ sa pohybujete medzi hráčmi, poprípade aj mimo nich. Ide o jedného z najväčších streamerov, ktorý donedávna streamoval na platforme Twitch. Jeho budúcnosť sa však dostáva na novú úroveň a neostáva len streamerom. Po novom sa zrejme ukážu už nielen na obrazovkách streamovacích platforiem, ale taktiež na veľkom plátne v Hollywoode. Kde si zahrá?

Ninja
Zdroj: businessinsider.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Ubisoft Forward 2020: Čo všetko oznámil a aké trailery sme mohli vidieť?

-REKLAMA-

Ninja je známy predovšetkým pre svoje streamy z hry Fortnite. V rámci kategórie tejto hry sa stal vôbec najsledovanejším kanálom na Twitchi. Fanúšikovia si ho obľúbili pre jeho herné výkony a rovnako aj pre jeho pútavé vystupovanie. Tyler už pomaly prenáša svoju osobu aj do filmovej produkcie. V pripravovanom filme Free Guy si zahrá po boku s Ryanom Reynoldsom a ďalšími streamermi/YouTubermi. Tí by mali mať vo filme cameá.

Kde sa ukáže?

V rozhovore pre portál Hollywood Reporter sa Ninja vyjadril, že od produkcie sa k nemu dostalo, že bol skvelý a vraj bol predurčený na pozíciu herca. Podľa všetkého je otvorený všetkému, čo sa týka v Hollywoodu či už sa jedná o filmy, animáky, alebo čisto dabing.

Boli takí, že „si skvelý, prirodzený talent“… Jess (manželka) som vravel, že sa ma snažia len povzbudiť, aby som si nemyslel, že som zlý. Dozvedeli sme sa však, že nejde o povzbudzovanie, takže dúfam, že som bol naozaj dobrý.

Ninja v Hollywoode
Tyler s manželkou Jessicou | Zdroj: cnbc.com

Ešte bude naozaj zaujímavé, keďže nedávno vznikli ohľadom tohto streamera viaceré otázky, keďže sa rozhodol prejsť na streamovaciu službu Mixer. Tú však Microsoft predal Facebooku, a tým pádom nastali viaceré komplikácie. Zostáva teda záhadou, kde bude tento obrovský internetový zabávač streamovať svoj obsah. Podľa doterajších informácií sa streamer dohaduje s viacerými službami a vyjednáva. Spomína sa YouTube, prípade aj návrat na Twitch.

Ninja zatiaľ neplánuje žiadne projekty v Hollywoode. Ale vyjadril sa, že pokiaľ by sa jednalo o nejakú zmysluplnú ponuku, určite by nad tým pouvažoval. Osobne som Ninju veľmi nesledoval. Samozrejme, párkrát som si jeho stream pustil, no neprišiel mi až tak zaujímavý a zábavný. Ale ako sa vraví, sto ľudí, sto chutí.

Čo si o tomto myslíte vy? Hodí sa podľa vás Ninja ako herec v Hollywoode?

Zdroj: gamesradar.com

-REKLAMA-
Avatar
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -

Populárne

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Twitch: Dosud největší český donate? Agraelus dostal sto tisíc korun!

Kdo je Agraelus? Agraelus je český streamer a Let's Player, který se zaměřuje na herní a zábavný obsah pro širokou paletu obecenstva. Jedná se o...

Aktuálne

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

Tom Cruise nový Iron Man? Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto...

Mia Hrdlíková a Michaela Fandlová: AARON – Kapitola 22

KAPITOLA XXII Ráno sa nekonalo žiadne romantické prebudenie v Aaronovom objatí. A malo to jeden jediný dôvod. Druhá strana postele bola prázdna. Aaron tu nebol....
- Advertisement -