MY LITTLE PONY: Poníci v akcii! Priateľstvo môže byť magické!

-

Novinky

My Little Pony – Priateľstvo môže byť magické, keď sa s ním podelíš!

My Little Pony: Poníci v akcii vyšlo nedávno na pulty (znovu-otvorených) kníhkupectiev od CREW Kids v edícii Můj první komiksAk sú vaše malé ratolesti namotané na seriál My Little Pony a chceli by ste ich trochu popostrčiť k čítaniu, mám tu pre vás presne to, čo potrebujete. Vítam vás v krajine, kde sa piesok lial a voda sypala – počkať nie! Vítam vás v kúzelnej krajine Equestria, kde vždy víťazí sila priateľstva.

My Little Pony Poníci v Akci
Zdroj: Nakladatelství CREW

Dobrodružstvo!

Komiks My Little Pony: Poníci v akcii obsahuje štyri príbehy. Máme tu milý príbeh o školskej stretávke, kde príde k nečakanému prekvapeniu. Príbeh z hlbín poníkovej mysli, jednu až detektívnu zápletku a dokonca aj príbeh o pečení torty! Na komikse sa podieľala celá plejáda autorov. Autorkou dvoch príbehov je skúsená Christina Rice, ktorá má v súčasnosti príbehy už v trinástich knihách My Little Ponny komiksov. Ďalšími scenáristami sú Jeremy Whitley a Ted Anderson. Osobne sa nedivím, že má Christina Rice taký úspech u „MLP“, pretože jej príbehy kvalitatívne vystupujú z rady.

My Little Pony Poníci v Akci
Zdroj: Nakladatelství CREW
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Hyperkrize Granta Morrisona - 1. část: Opus jménem 52

Zábava!

Aby som išiel komiksu trošku naproti, tak som si pustil pár častí seriálu „MLP„. A komiks seriálu vôbec nerobí hanbu. Práve naopak. Poníci v akcii je milým nadväzovaním na animovaný hit. Atmosféra sa vôbec nezmenila, a tak si budete môcť so svojimi ľudskými mláďatami užiť rovnakú priateľskú náladu a dobrodružstvá. Kresba má svoj charakteristický vizuál, ktorý má veľmi blízko k už spomínanému seriálu. Či už hravým cartooningom, tak aj svojou energiou, o ktorú sa postarali Jay Fosgitt, Agnes Garbowska a Brenda Hickey. Každý z kresličov má svoj charakteristický štýl, ktorý sa dá pozorovať v detailoch, ale kniha aj tak pôsobí celistvo. Poníky sú rozkošné a kresba príjemne ladí s coloringom.

My Little Pony Poníci v Akci
Zdroj: Nakladatelství CREW
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Catwoman: Ve svitu měsíce - Povedlo se teen zpracování?

A kúzlo všetko dokončí!

Ak sa chcete pustiť do kúzelných dobrodružstiev s Fluttershy, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Princeznou Celestou a všetkými ďalšími obľúbencami zo seriálového hitu My Little Ponny, tak neváhajte, pretože sú to Poníci v akcii!

My Little Pony Poníci v Akci
Zdroj: Nakladatelství CREW

Ste fanúšikmi seriálového hitu My Little Pony? Chceli by ste skúsiť aj dobrodružstvá Pinkie Pie a ďalších poníkov vyskúšať aj v komiksovom podaní? Tak neváhajte!

Nakladatelství CREW - RECENZÁK

Ďalšie novinky

Populárne