My Happy Marriage vychádza v už júni! O čom bude toto anime?

-

Novinky

Nové anime My Happy Marriage už čoskoro

Pravdepodobnosť, že uvidíme My Happy Marriage už v júni je veľká. Ak máte radi romantiku a ste pripravení na animovaný príbeh, ktorý pripomína popolušku, určite si zamilujete nové anime My Happy Marriage. Séria je o dohodnutom manželstve dvoch mladých ľudí, a to MiyoKiyoku. Miyo je týraná a využívaná svojou vlastnou rodinou, kvôli chýbajúcim schopnostiam, ktoré nedostala do vienka. Na druhej strane Kiyoku každý videl ako bezcitného, chladného vojaka, ktorý svoje budúce nevesty odháňal prítomnosťou a charakterom. Napriek všetkým okolnostiam sa tieto dve osoby stretnú, spoznajú a otvoria svoje srdce jeden druhému, a tak sa začne ich šťastné manželstvo.

Kto vytvoril My Happy Marriage

Pôvodnú sériu jednoduchých románov, My Happy Marriage napísala Akumi Agitogi a ilustroval Tsukiho Tsukiokou. Anime adaptácia je oznámená už od 5. apríla. My Happy Marriage, (iný názov Watashi no Shiawase na Kekkon alebo Watakon) spracované štúdiom Kinema Citrus, stojí za animovanými seriálmi:  Attack on Titan, Demon Slayer, Made in Abyss a The Rising of the Shield Hero… Režisérom anime je Takehiro Kubota, tvorbu postáv má na starosti Shoko Yasuda a hudbu zloží Evan Call.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  ANIME NOVINKY #18 - Attack on Titan, Blood of Zeus a ďalšie!

Na čo sa môžeme tešiť v novom anime

Prvý trailer z anime trvá dve minúty a predstavuje nám bližšie postavy a náčrt deja. Druhá ukážka, ktorú môžete vidieť nad textom vydali iba pred mesiacom a rozhodne sa máme na čo tešiť. Medzi najnovších členov obsadenia spolu s vydaním promo videa patrí Ayane Sakura ako Kaya Saimori, Kōtarō Nishiyama ako Kōji Tatsuishi, Houko Kumashima ako Yurie a Hiro Shimono ako Yoshito Godō. Okrem toho bude v anime hrať Reina Ueda ako Miyo Saimori a Kaito Ishikawa ako Kiyoki Kudo.

Na záver úspešného predaja série kníh v marci 2023 vychádza v Japonsku, uvedený film vyššie na obrazovky. Tento film vyjde len pár mesiacov pred tým, ako sa anime dostane na obrazovky v júli. Zatiaľ nie sú známe žiadne služby na streamovanie, ktoré budú vysielať tento seriál, takže sa musíme pripraviť na poriadne googlenie. Ak si nie ste istí, kedy anime vyjde odpočítavajte s nami na Animecountdown.

Zdroj: crunchyroll.com
Zdroj titulného obrázku: twitter.com/watashino_info/

Ďalšie novinky

Populárne