Mladý fanúšik Billie Eilish sa snaží na internete predať jej vzduch za 10 000 dolárov! Ten vraj „pochytal“ na jej koncerte!

-

Novinky

Fanúšik Billie Eilish sa snaží na internete predať jej vzduch za 10 000 dolárov!

Človek by si myslel, že na internete už videl všetko, čo môže byť na predaj. Pri návšteve niektorých slovenských e-shopov sa nám doslova zastavuje rozum nad niektorými produktami. Lenže istý mladík zo Singapuru posunul hranice absurdity predaja na úplne iný level! Snaha rýchleho zárobku láka každého z nás, lenže nie všetci sme ochotní sa preto totálne zahanbiť. Tento chlapík však áno!

Na istom e-shope totiž istý nemenovaný mladík zo Singapúru totiž ponúka vzduch slávnej speváčky Billie Eilish. Ten má schovaný v sáčku a prisahá, že je skutočne pravý. Sáčok je samozrejme izolovaný, aby tento vzácny vzduch neunikol. Za tento svoj „produkt“ si vypýtal 15 tisíc singapurských dolárov, čo je približne 10 000 eur!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Gleb pozýva na feat! Jeho výzva zo skladby "DaysGo" stále trvá!
Billie Eilish
Zdroj: unilad.com

Mladík tiež dodal, že tento vzduch sa mu podarilo chytiť presne 21. augusta na jednom z jej koncertov. Pravdou je, že slávna speváčka ma v súčasnosti skutočne svetové turné. Tento „obchodník“ tvrdí, že stál veľmi blízko pódia a že sa mu tento vzduch skrátka podarilo zachytiť. Tvrdí, že tento vzduch by si mal kúpiť každý fanúšik Billie Eilish, ktorý nebol na jej koncerte.

Samotná speváčka potvrdila, že toto turné je pre ňu skutočne náročné. Ako fyzicky tak psychicky, no zároveň sa teší obrovskej obľube. Treba však podotknúť, že táto hviezda má stále len 20 rokov. Jej sláva však raketovo vzrástla a tým pádom sa po internete predáva aj „jej“ vzduch.

Takže ak máte zbytočných 10 000 dolárov a chcete mať doma sáčok plný ničoho, jednoznačne je toto pre vás to pravé.

Zdroj: unilad.com

Ďalšie novinky

Populárne