Margot Robbie: Zaujímavé fakty, ktoré ste o nej určite (ne)vedeli!

-

Novinky

Zaujímavé fakty – Margot Robbie

Poznáme ju všetci, videli sme jej skvelé filmy, no vieme o nej relatívne málo. Kto je to vlastne Margot Robbie? Toto sú zaujímavé fakty o tejto filmovej hviezde. Hollywoodska kráska je nám povedomá hneď z niekoľkých peciek ako napríklad Vlk z Wallstreet, Suicide Squad či Ja, Tonya. Aktuálne herečka dospela do bodu, kedy dostala svoj „vlastný“ film v podobe Birds of Prey, kde si zahrala obľúbenú Harley Quinn. Poďme sa pozrieť bližšie na jej život a spoznať tak zaujímavé fakty o Margot Robbie.

Nie je Američanka

Mnoho ľudí si myslí, že herečka pochádza z Ameriky, keďže vo filmoch má častokrát práve americký prízvuk. Pravdou je, že pochádza z Austrálie, presnejšie z mesta Gold Coat, kde bola vychovávaná na farme svojich starých rodičov. Neskôr sa presťahovala do Melbourne za cieľom nasledovať svoj herecký sen.

Tetovanie od Margot?

Chceli by ste sa nechať potetovať od Margot Robbie? Nuž, je tu malá šanca, že sa vám to možno jedného dňa podarí. Herečka sa totižto začala celkom nedávno venovať tetovaniu a počas nakrúcania filmu Suicide Squad väčšinu z obsadenia potetovala slovom „SKWAD„.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Robert Downey Jr.: Zaujímavé fakty, ktoré ste o ňom určite (ne)vedeli!

Fitnesska len naoko

Zaujímavé fakty Margot Robbie
Zdroj: dailyedge.ie

Myslím si, že o postave Margot Robbie netreba diskutovať. Povedali by ste však, že miluje hranolky, burgre a nebodaj ešte pivo? Herečka sa vyjadrila, že čo sa jej stravy týka, tá nie je až tak perfektná, no keď sa potrebuje dostať do bikini postavy, tak sa prepne do módu, kedy jedáva mrkvu namiesto vyššie spomenutých jedál.

Dokáže zadržať dych na dlhú dobu

Pre svoju rolu vo filme Suicide Squad sa herečka musela naučiť zadržať dych pod vodou až na neuveriteľných 5 minút. Za toto má naozaj veľký obdiv.

Nenávidela Harley Quinn

Zaujímavé fakty Margot Robbie
Zdroj: indiewire.com

Málokto vie, že herečka nemá vôbec rada postavu, ktorú hrá. Keď si po prvý raz prečítala scenár k filmu Suicide Squad a dozvedela sa, že Harley Quinn je Jokerovou priateľkou a k tomu je to šialená psychopatka, tak sa v nej vzbudila veľká nechuť voči tejto postave. Nenávidela ju a vôbec sa s ňou nestotožňovala. Ale časom sa na ňu Harley celkom nalepila, ale to asi na každého.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  TOP10: Fakty o známej filmovej hviezde Liam Neeson, ktoré možno neviete!

Majsterka v robení sendvičov

Predtým, ako sa stala hollywoodskou hviezdou, Margot pracovala v fastfoodovej sieti Subway. Podľa jej slov je v majsterkou v robení sendvičov.

Trvala na nahote vo Vlkovi z Wallstreet

Zaujímavé fakty Margot Robbie
Zdroj: latimes.com

Nahé scény vo Vlkovi z Wallstreet existujú vďaka samotnej Margot. Režisér filmu, Martin Scorsese jej navrhoval, aby mala počas nakrúcania scén aspoň róbu, avšak nesúhlasila. Tvrdila, že práve nahota je tá najsilnejšia zbraň jej postavy, Naomi Belfort.

Toto bola Margot Robbie a zaujímavé fakty o jej živote. Ktorý z nich vás zaujal alebo prekvapil najviac?

Zdroj: factinate.com

Zdroj titulného obrázku: People.com, Digitalspy.com, Flickeringmyth.com

Ďalšie novinky

Populárne