streda, 22 septembra, 2021

La Casa de Papel prináša emotívny trailer na prvú časť piatej série!

-

-REKLAMA-

La Casa de Papel má trailer na prvú časť piatej série!

Myslím, že tu už ani viac slov netreba. La Casa de Papel, alebo v anglickom preklade Money Heist, je jedným z najúspešnejších projektov aké kedy Netflix mal. Všetko dobré však musí skončiť a táto brilantná španielska šou sa už rúti do svojho finále. Keďže je však ohlas na seriál taký veľký, posledná séria bude rozdelená do dvoch častí, ktoré prídu od seba zopár mesiacov po sebe.

Posledná séria bude pozostávať z 10 epizód a bude rozdelená do dvoch častí po 5 dieloch. Profesor je chytený, Lisabon je v teréne. Nám neostáva nič iné než čakať, či sa táto banková lúpež skončí dobre alebo tragicky. I keď, asi každý z nás si predstavuje tieto dva pojmy po svojom. Trailer je prezentovaný v španielskom jazyku, takže je nutnosť si zapnúť anglické titulky.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Nové filmy na Netflixe za máj: Načo sa môžeme tešiť?

Prvá časť (prvých 5 epizód) na Netflix dorazí už 3. septembra, zatiaľ čo druhú uvidíme 3. decembra. Keby vás zaujímal zaujímavý pohľad za kamery pri natáčaní, určite si pozrite aj dokument Money Heist: The Phenomenom. Dokument pojednáva o tom, ako sa z tohto malinkého španielskeho seriálu stal takýto hit. V roku 2018 sa seriál stal najsledovanejším cudzojazyčným seriálom v histórii Netflixu. Uvidíme, aké rekordy sa podarí prekonať poslednej sérii.

-REKLAMA-

Tešíte sa na poslednú sériu? Čo hovoríte na La Casa de Papel a trailer na prvú časť piatej série?

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázka: rtve.es

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img