pondelok, 14 júna, 2021

Kryptomena ADA: Prečo môže ísť o daľšieho veľkého hráča?

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Pád kryptomien

V posledných dňoch ste mali možnosť spozorovať veľký pád kryptomien na celej burze. Je to kvôli tomu, že CEO spoločnosti Tesla rozhodol zastaviť prijímanie Bitcoinov z dôvodu veľkého emisného problému, ktorý táto kryptomena vytvára. Kryptomeny sa totižto rozdeľujú na dve špecifiká – Proof of Work a Proof of Stake. Práve do Proof of Work kryptomien spadá väčšina dnešných kryptomien. V posledných rokoch sa už ľudia snažia preniesť na typ ťažby, ktorý bude spočívať v Proof of Stake. Proof of Stake kryptomeny sú oveľa lepšie pre klímu a taktiež sa nachádzajú v plienkach. To môže pre investorov znamenať výbornú možnosť nakúpiť tieto kryptomeny za malú sumu. Prečo môže byť teda ADA najlepšia voľba pre vás?

Kryptomena Cardano
Zdroj: kryptonovinky.sk

Aké sú výhody?

-REKLAMA-

Kryptomena ADA spadá pod verejný blockchain Cardano. Práve Cardano sa dnes radí medzi jednu z najlepších platforiem, ktoré sú absolútne decentralizované. Tým, že ADA je POS kryptomena, tak sa zbavuje elementu možnej inflácie. Tento fakt vytvára pre kryptomenu veľkú dôveryhodnosť dlhodobej investície. Blockchain Cardano bol vytvorený Charlesom Hopkinsonom, ktorý taktiež stál pri vzniku blockhainu Ethereum, ktorý je dnes celosvetovo známy. Blockchain Cardano začal svoju cestu ICO ponukou, čo znamená, že za FIAT (USD,EUR…) sumu od investorov ponúkali určitý počet tokenov.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Kolumbia: Vo väzení La Modelo vyčíňali nepokoje

Výborná Volume, Market Cap a taktiež produkt

Od posledného postu Elona Muska začali ľudia intenzívne hladať kryptomeny, ktoré fungujú na princípe Proof of Stake. Práve vďaka tomuto dokázala isť ADA na cene hore a podľa všetkého bude ešte stúpať. To, či sa kryptomena dočká veľmi veľkého rastu, nie je isté. Predsa len, ide o kryptomenu, ktorá ma celkovú zásobu 45 miliárd tokenov. Cirkulácia je momentálne 71% z celkovej zásoby. Tým pádom si myslím, že ADA môže ísť maximálne na tri doláre, čo by v tomto prípade znamenalo 200% nárast. To, či tomu tak bude, ale nik nevie.

-REKLAMA-

Kryptomena ADA
Zdroj: somagnews.com

Aký máte názor na blockchain Cardano? Zakúpite si kryptomenu ADA? Napíšte nám do svoje pocity do komentárov! Tento článok mal poukázať na výhody spomínanej kryptomeny a nemá v žiadnom prípade slúžiť ako finančné poradenstvo.

Zdroj: Wikipedia, Cardano
Zdroj titulného obrázku: wallpapercave.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img