Supa a hudobník Denny Veselý uvádzajú projekt „Neviditeľná“! O čo ide?

-

Novinky

Upozorňovanie na týranie žien?

Týranie žien je veľmi veľkou dilemou ľudstva už dlhé roky. Je to kvôli tomu, že z biologického hľadiska nie je žena možná čeliť fyzickým útokom zo strany muža. Práve takéto prípady fyzických útokov si zažilo už mnoho žien po celom svete a stáva sa čím ďalej dôležitejšie na tento problém poukazovať. Práve kvôli tomuto faktu sa rozhodol hudobník Denny Veselý odštartovať hudobný projekt, ktorým chce tejto problematike pomôcť. Na prvú skladbu si zavolal ostrieľaného rappera z Handlovej, Supu. Ako skladba znie a ako bude pokračovať tento nádejný projekt? Ako sa k projektu vyjadril sám hudobník Denny Veselý? Poďme sa na to pozrieť!

Hudobník Denny Veselý
Zdroj: TS RukaHore

Netreba zatvárať oči

Skladby o ženách nie sú prelomovou témou, avšak jej spracovanie vie byť očami každého interpreta osobité. Presne toto podčiarkuje tvorbu mladého speváka Dennyho Veselého, ktorý síce spracováva svoju tvorbu emotívne, no o to viac vystihuje jeho odkaz v každej skladbe inak. Pred necelými dvoma rokmi začal pracovať na základe osobitých výpovedí svojich známych na projekte, ktorý síce vyznie až mrazivo, no výpovedná hodnota je veľmi cenná a dôležitá, najmä v uplynulých mesiacoch, kedy boli zverejnené extrémne zvýšené percentá domáceho násilia páchaných na ženách. A to aj v dôsledku karantén počas pandémie, kedy viac ako kedykoľvek predtým prechádzali vzťahy ťažkou skúškou.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Zlato, Platina a Diamant - Kto sleduje hudobný predaj?

Aj preto vznikla stránka https://www.neviditelna.sk/ , kde sa spojili známe – neznáme tváre ako speváčka Dominika Mirgová, herečka Broňa Kovačíková, Kristy Mohr, Natália Grmanová, fotografka Katarína Šlesárová, ktoré reprezentujú danú tému #neviditeľná. Tematický make – up na fotkách, ktorý znázorňoval násilie nalíčila Michalea Rajnova, videoklip  dotvoril režisér Ján DoubleJ Jančok. O hudobnú produkciu sa postaral Roman Zámožný zo Starmusic. Samotný koncept, ktorý nesie aj ten hudobný bude mať kontinuálne pokračovanie, aby sa projekt a daná myšlienka nestratila jedným videoklipom, ale z vizuálu na vizuál sa prehlbovala sila samotného projektu.

Páčila sa vám táto pieseň? Aký máte názor na tento nový projekt? Napíšte nám svoje pocity do komentárov!

Zdroj: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE

Zdroj titulného obrázku: TS – Rukahore

Ďalšie novinky

Populárne