utorok, 2 marca, 2021

Call of Duty: Black Ops Cold War ponúkne multiplayer na týždeň zdarma!

-

Hra Call of Duty: Black Ops Cold War zadarmo?

Herná séria Call of Duty nás baví už dlhé roky. Prvé hry, ktoré sa zaoberali tematikou druhej svetovej vojny, explodovali na začiatku 21. storočia a doposiaľ sa táto séria snaží prinášať nový obsah. Práve na konci minulého roku sme sa dočkali videohry Call of Duty: Black Ops Cold War, ktorá rozpráva fiktívny príbeh, ktorý je zasadený do studenej vojny.

Mnoho hráčov si hru zamilovalo kvôli výborne spracovanému príbehu. Hra sa taktiež dočkala solídneho multiplayeru, a práve týmto štýlom si chce vydavateľ Activision získať nových hráčov. Kedy sa dočkáme zadarmo multiplayeru na vyskúšanie? Naberie hra možných kupcov alebo pôjde o prepadák?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Štúdio Sony pripravuje 3 filmy a 7 seriálov podľa svojich hier!
-REKLAMA-

Hra Call of Duty: Black Ops Cold War
Zdroj: comicbook.com

Zadarmo Multiplayer

Multiplayer hry Call of Duty: Cold War je prístupný od 25. februára presne na týždeň. Ak ste mali doposiaľ záujem si túto hru vyskúšať, tak ide o výbornú ponuku. Otázne je, či dokáže práve takáto ponuka priniesť nových hráčov. V minulosti sme sa dočkali podobných ponúk pri áčkových hrách, ale nikdy sa číselne neuchytili. Ale multiplayer zdarma prichádza aj s druhou sezónou samotnej hry, ktorá donesie nové prvky, ktoré by mohli hráčov zaujať natoľko, aby si hru zakúpili. K tejto akcii je taktiež na týždeň dostupný dvojitý XP boost a dvojitý boost na zbrane.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Call of Duty Warzone prináša nový update, ktorý ponúka až 200 hráčov!

Zdroj: PCgamer

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -