nedeľa, 7 marca, 2021

Holland vs Chalamet: Kto si zahrá nového Willyho Wonku?

-

Holland vs Chalamet: Willy Wonka bude mať novú mladú tvár!

V dobe, kedy kinám vládnu reštarty, prequely, sequely a spin-offy sa novej správe určite čudovať nemôžeme. Aj slávny Kráľ cukríkov sa dočká svojho vlastného filmu. Willy Wonka sa teda po novom ukáže v projekte Wonka od štúdia Warner Bros., ktorý odhalí minulosť tejto milovanej postavy. Film by mal do kín doraziť 17. marca 2023, takže ešte nás čaká pomerne dlhá doba do premiéry.

Na internet sa však práve dostali zvesti ohľadom dvoch hercov, z ktorých jedného plánuje štúdio obsadiť do hlavnej roly. Ide o dvoch obľúbených a talentovaných mladých hercov. Nového Wonku nám podľa všetkého stvárni buď Tom Holland (Spider-Man od Marvelu, Cherry), alebo Timothée Chalamet (Call Me By Your Name, Duna). Kto má teda aké šance?

-REKLAMA-

Spider-Man: Homecoming
Zdroj: czechcrunch.cz – Tom Holland

Obsadenie nepochybne ukáže, ku ktorému Willymu Wonkovi bude mať štúdio bližšie. Buď sa vydajú cestou muzikálového Genea Wildera, ku ktorému nepochybne viac inklinuje Holland. Alebo pôjdu cestou temnejšieho Johnnyho Deppa, ktorého by dokázal so svojou charizmou určite dohnať zase Chalamet. Ale keďže je ku koncu dňa práca herca iba obyčajnou prácou pre spoločnosť, je viac ako možné, že Chalamet bude nakoniec výherca. Prečo?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  3 Dôvody prečo nebol La La Land tak výborný, ako sa prezentuje

Timothée Chalamet ako Paul Atreides na planéte Caladan vo filme Dune
Zdroj: empireonline.com – Timothée Chalamet

-REKLAMA-

Čisto z toho dôvodu, že Tom Holland je momentálne upísaný štúdiám Disney a Sony. Chalamet už za to pre Warner Bros. zopár filmov spravil a navyše sa stane novou tvárou ich novej veľkej filmovej série, Duna. Každopádne, nech už to bude ktorýkoľvek z nich, dúfame, že nám štúdio dokáže pretlačiť ideu, prečo je vlastne tvorba takéhoto filmu dobrý nápad.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Prečo zapnúť anime Fugou Keiji (Millionaire Detective: Balance Unlimited)?

Holland vs Chalamet a Willy Wonka bude len jeden. Ktorý z nich by to mal podľa vás byť?

Zdroj: collider.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttp://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -