utorok, 2 marca, 2021

Kto je hlavný záporák v seriáli WandaVision? Spoiler!

-

Hlavný záporák vo WandaVision!

Včera vyšla na streamovacej službe Disney+ nová epizóda seriálu WandaVision (2021). Seriál, ktorý odhaľuje pravé schopnosti Wandy Maximoff alias Scarlet Witch, ktoré sa konečne začínajú podobať tým komiksovým. Ja a plno iných fanúšikov špekulovalo, kto je pravý záporák WandaVision. Behom prvých šiestich epizód sme dostávali veľmi veľa nápovedí. Až v najnovšej časti nám však konečne bolo odhalené, kto je pravým záporákom!

Spoiler
Zdroj: awn.com

Agatha Harkness

-REKLAMA-

Agnes alebo už Agatha Harkness sa odhalila na konci siedmej epizódy WandaVision ako hlavný záporák. Veľa z nás čakalo, že to bude nakoniec Mefisto a že Agatha Harkness (o ktorej sme vďaka jej medailónu vedeli od prvého dielu) bude len obeťou. Fanúšik mieni, Marvel mení. Poďme sa pozrieť, kto to vlastne Agatha Harkness je.

WandaVision záporák
Zdroj: srcdn.com

V pôvodných komiksoch je Agatha Harkness mentorkou Wandy a vlastne kladná postava. Vďaka jej duchovi dokonca Wanda porodila svoje dvojičky, ktoré poznáme už aj zo seriálu – Billy a Tommy. Po ich zmiznutí (pretože nie sú skutočné) Agatha pomocou mágie odstráni túto traumatickú spomienku z Wandinej pamäti. V komikse Avengers: Rozpad, ktorý je veľkou inšpiráciou pre seriál WandaVision, sa odhalilo, že Wanda Agathu zabila, keď zistila, že sa podieľala na jej manipulácii.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Prvé fotky z natáčania filmu Spider-Man 3 sú tu! Pôjde o vianočný film?

WandaVision záporák - Agatha
Zdroj: srcdn.com

Uvidíme, ako z toho vykorčuľuje Kevin Feigie v jeho verzii. Ale je jasné, že z pomerne kladnej komiksovej postavy urobil záporáka, ktorý vďaka Wande manipuluje s realitou. Kam sa až dostane pôsobenie tejto postavy?

Zdroj: Disney+

-REKLAMA-
Avatar
Martin Sugarhttp://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -