Eurovízia: Ako vyzerá nová paródia od Netflixu v prvom traileri?

-

Novinky

Nová Eurovízia bude paródia od Netflixu!

Svetová spevácka šou, ktorá je tu s nami už niekoľko dekád, sa konečne stala predmetom novej paródie v podobe amerického komediálneho filmu. Na paškál si ju zobral komik Will Ferrell, ktorého môžete poznať z filmov ako Anchorman alebo Step Brothers. Ak ste s jeho štýlom humoru oboznámení, tak dobre viete, že v jeho podaní nadobudne Eurovízia úplne nový rozmer. Jeho Eurovízia bude paródia jak sa patrí!

Ferrell na tomto projekte pracoval takmer 20 rokov. Bol vraj ohúrený tým, ako veľmi mu táto šou prišla vtipná, keď ju prvýkrát videl na svojom výlete v Európe. Dokonca bol prekvapený, že Amerika túto šou prakticky nepozná. Ak ste teda videli niektoré finálové epizódy Eurovízie, asi viete, že ide naozaj o vtipný koncept. Ferrell si teda okrem produkcie aj zahrá vo filme hlavnú rolu s herečkou Rachel McAdams, s ktorou práve zverejnil prvú ukážku k filmu. Tou sa nemohlo stať nič iné ako oficiálny klip k piesni ich postáv, s ktorou vstúpia do súťaže.

 

Ferrell s McAdams si zahrajú islandské duo hudobníkov. Ich kapela má názov Fire Saga a už teraz je jasné, že do Eurovízie vstupujú na plno. Musím povedať, že Ferrell už v tomto klipe jasne podchytil, ako má sranda z Eurovízie vyzerať. Text piesní úplne o ničom, netradičné využitie dychu, zvláštne strieborné kostýmy a make-up, precítené výrazy spevákov v klasickom „epickom“ klipe a samozrejme, v polovici piesni zmena na niečo, čo pripomína disko. Ak ste videli čo i len jednu pieseň z tejto súťaže, viete, že tento klip trafil do čierneho.

Ak toto je len jedna z mnohých piesní, ktoré v tomto filme uvidíme, môžeme s istotou povedať, že Netflix dosť možno predstaví nový veľký komediálny hit. Vo filme by sa mali ukázať aj mnohé ďalšie veľké mená, ako napríklad Demi Lovato alebo Pierce Brosnan. Ako toto celé dopadne sa dozvieme už 26. júna na Netflixe.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: Matrix Resurrections - Jaký byl návrat do světa Matrixu?

Čo hovoríte na prvú ukážku k filmu Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga? Máte radi humor Willa Ferrela? Sledujete Eurovíziu?

Ďalšie novinky

Populárne