utorok, 29 septembra, 2020

Eufória – 2. séria! Kedy príde pokračovanie minuloročnej pecky?

-

Kedy príde 2. séria fenoménu Eufória od HBO?

Eufória ma minulý rok dostala. A bol som rád, že v tom nie som sám, pretože Eufória zožala celosvetový úspech. A podľa mňa oprávnene. Je to sonda do generácie súčasných stredoškolákov. So všetkým dobrý, ale aj zlým. A práve v tom „zlom“ sa Eufória čvachtala celých osem epizód.

Ponor do mysle drogovo závislej 16-ročnej Rue si získal srdcia obrovskej časti publika. Ale prvá sezóna skončila dosť veľkým cliffhangerom, takže kedy bude 2. séria seriálu Eufória?

Eufŕia 2. séria
Zdroj: imdb.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Je film Martina Scorseseho "Mlčanie" založený na faktoch?

Depresívny fenomén s fantastickou hudbou!

-REKLAMA-

Eufória sa stala fenoménom prakticky od prvej vysielanej epizódy. Speváčka a herečka – Zendaya nadobudla ešte väčší status hviezdy, pretože stvárňuje hlavnú postavu Rue Bennett, ktorá je taktiež rozprávačkou príbehu. Dôležité je aj spomenúť fantastický soundtrack, ktorý krásne podtrhuje a buduje atmosféru celého seriálu.

Soundtrack totiž vytvoril Timothy Lee McKenzie, ktorý je známy pod svojím pseudonymom Labyrinth. A práve ten spolupracoval s hlavnou hviezdou seriálu, Zendayou, na komponovaní a naspievaní pesničiek a vokálov.

Euforia 2. séria
Zdroj: ew.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Netflix prichádza s novinkou! Budete si môcť nastaviť rýchlosť obsahu

Ale poďme k hlavnej téme tohoto článku. Kedy príde 2. séria Eufórie? Pôvodne sa počítalo s tým, že 2. séria seriálu Eufória sa začne natáčať tento rok v marci a následne mala byť odvysielaná behom roku 2020. Pravdepodobne zarovno minuloročným releasom prvej série. Ale ako všetci dobre vieme, prišla pandémia a to pre celý filmový a seriálový šoubiznis znamenalo jediné.

Prerušenie alebo úplné zrušenie natáčaní. A tak sa v konečnom dôsledku stalo, že natáčanie druhej série Eufórie presunulo až na budúci rok. Podľa všetkého sa dočkáme celého pôvodného obsadenia či už pred alebo za kamerou. Osobne ma veľmi mrzí, že na druhú sezónu budeme čakať pravdepodobne ešte celý rok, keďže HBO často ctí dodržiavanie vychádzania seriálov v tom istom období ako predtým.

Zaujímavosť k pivu: Eufória sa stala 7. najvyhľadávanejším seriálom v roku 2019. A aby toho nebolo málo, show-runnera tohoto seriálu – Sama Levinsona – inšpirovala k jeho vytvoreniu vlastná drogová závislosť.

-REKLAMA-
Avatar
Martin Sugarhttp://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -

Populárne

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Twitch: Dosud největší český donate? Agraelus dostal sto tisíc korun!

Kdo je Agraelus? Agraelus je český streamer a Let's Player, který se zaměřuje na herní a zábavný obsah pro širokou paletu obecenstva. Jedná se o...

Aktuálne

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

Tom Cruise nový Iron Man? Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto...

Mia Hrdlíková a Michaela Fandlová: AARON – Kapitola 22

KAPITOLA XXII Ráno sa nekonalo žiadne romantické prebudenie v Aaronovom objatí. A malo to jeden jediný dôvod. Druhá strana postele bola prázdna. Aaron tu nebol....
- Advertisement -