pondelok, 27 júna, 2022

Dexter je späť! Nový trailer a návrat najsympatickejšieho sériového vraha!

-

Návrat seriálu Dexter!

Dexter Morgan bol jeden z najúspešnejších seriálov stanice Showtime. Dočkal sa celých ôsmich sérií a niekoľko cien Emmy. Zavŕšenie tohto seriálu však sprevádzala obrovská kontroverzia a fanúšikovia dlho volali po náprave. A tá práve prišla. Kedy príde návrat seriálu Dexter?

UPDATE:

Dnes (27.5..2021)vyšiel nový teaser trailer, kde sa nám predstavuje ako obľúbený člen komunity v malom kanadskom (?) mestečku. Podobne, ako keď sa prechádzal vlk medzi ovcami v Miami…

“Tonight’s The Night!”

Na jeseň tohto roku dorazí 10-dielna miniséria, ktorá by mala nadväzovať na neslávny koniec ôsmej série a zavŕšiť tento seriál so cťou. Kampaň začala len pred chvíľou krátkym teaser trailerom. Vraciame sa do prostredia chladnej Kanady, kde Dexter po “obetovaní” svojej (ne)sestry hurikánu a opustení svojho syna utiekol. Michael C. Hall má v sebe opäť “Temného pasažiera” už v tých pár sekundách! Ja sa osobne teším a dúfam, že scenáristi vymysleli niečo, čo len nepoteší, ale aj nadchne! Je dosť pravdepodobné, že sa u nás táto miniséria objaví na streamovacej službe HBO GO/MAX.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Dexter je zpět - Vrátí se s limitovanou sérii už příští rok!

Tešíte sa na návrat seriálu Dexter? Čítali ste knižnú predlohu? 

Zdroj: YouTube.com

Zdroj titulného obrázka: tapeteos.pl

-REKLAMA-
Martin Sugar
Martin Sugarhttps://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img