Counter-Strike 2: Dostaneme konečne skiny na Zeus!

-

Novinky

Obľúbená hra Counter-Strike: Global Offensive sa už čoskoro posunie na nový level so svojim prechodom na Counter-Strike 2 a to prináša veľa noviniek. Jednou z nich je taktiež aj to, že v hre pribudnú skiny na zbraň, ktorú tu máme už vyše dekády. Counter-Strike 2 konečne prinesie skiny na „obľúbený“ Zeus x27!

Valve potvrdilo, že očakávaný nástupca v hernej sérií Counter-Strike bude titul s označením „2“ a príde už toto leto. Zatiaľ nepoznáme presný dátum, avšak už teraz vieme, že nás čaká naozaj veľa nových zmien, či už ide o fyziku granátov v hre či zmena UI v podobe nového „buy menu„. Okrem toho sa však pridávajú aj nové vizuálne zmeny.

Vrátane vizuálnych zmien je aj príchod skinov pre taser Zeus x27, ktorý je v hre už od jej vydania v roku 2012. Aj napriek tomu, že zbraň sa v hre nachádza už viac ako desať rokov, Valve jej nikdy nedalo skiny. Komunita sa častokrát s touto požiadavkou na vývojárov obrátila a navrhla to. Avšak, ako poznáme Valve, nikdy nerobia niečo len preto, lebo to komunita chce.

Skiny pre Zeus ako novinka v Counter-Strike 2! Čo bude ďalšie?

To všetko sa však v hre Counter-Strike 2 zmení a skiny pre Zeus predsa len prídu. O tejto novinke informovalo Valve dnes vo svojich „Release notes„. Na konci tvorcovia oznámili, že po novom pridali Zeus x27 do zoznamu zbraní v rámci workshopu, kde môžu ľudia posielať svoje komunitné skiny pre túto zbraň.

Vyzerá to teda tak, že nadšenci skinov sa môžu tešiť a už čoskoro v novej hre uvidíme skiny pre Zeus od hráčov z komunity. Zatiaľ však nie je jasné, či sa skiny dostanú do hry ihneď v deň jej vydania.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Call of Duty Warzone dostane Double XP, pridá sa Cold War! Kedy začne?

S tým, že pribudnú skiny na Zeus zároveň pribúda veľa ďalších špekulácií. Komunita začína hovoriť o tom, že by sme časom mohli dostať taktiež aj skiny na iné predmety v hre, ako napríklad granáty. Ťažko povedať, či sa tak aj stane, ale ako poznáme Valve, tak určite by si nenechali ujsť takýto pekný zárobok.

Čo hovoríte na to, že v Counter-Strike 2 budú aj skiny na Zeus? Myslíte si, že je to zbytočné alebo práve naopak, tešíte sa z toho?

Zdroj: Valve

Ďalšie novinky

Populárne