streda, 5 augusta, 2020

Keanu Reeves sa vracia ako John Constantine pod záštitou JJ Abramsa?

-

JJ Abrams + Keanu Reeves = Constantine?

Johna Constantina sme naposledy na veľkom plátne mohli vidieť pred pätnástimi rokmi. Vtedy prišiel do kín Keanu Reeves ako Constantine s bučaním fanúšikov komiksovej predlohy už len kvôli tomu, že na stránkach komiksov Hellblazer: John Constantine je brit s blonďatými vlasmi. Ja osobne som veľký fanúšik, či už komiksového, tak aj filmového Constantina. A možno príde pre podobných fanúšikov dobrá správa, keďže sa objavujú zvesti, že  sa Keanu Reeves vracia ako Constantine pod záštitou JJ Abramsa!

Constantine Keanu Reeves
Zdroj: movieweb.com

Ako som už spomenul v úvode, Constantine tu bol naposledy v kinách v roku 2005. Ale od tej doby sme dostali hraný seriál a dokonca aj animovanú verziu Constantina v DC animovanom prepojenom vesmíre. Tam mal jednu z kľúčových úloh ako vodca skupiny hrdinov Justice League Dark. Dokonca bol jedným z hrdinov, ktorí definitívne porazili arci-záporáka Darkseida. V už zmienenom hranom seriáli sa neskôr dokonca pridal do prepojeného CW vesmíru, kde sú hrdinovia ako Arrow, Flash a Supergirl.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Počátek Christophera Nolana je tu už 10 let! Jak se k filmu dostal?

Constantine bez cigariet?

Tu si predstaviteľ hlavnej úlohy – Matt Ryan, narozdiel od Reevesa už len za svoju podobu získal srdcia komiksových nadšencov. Ale bola tu vec, kvôli ktorej predsa len neboli spokojní. V komiksoch a aj vo filme s Reevesom je John Constantine veľmi tuhý fajčiar, takže väčšinou fajčí jednu od druhej, kedy medzi prvou a druhou sú ďalšie dve cigarety. A keďže bol seriál v ratingu PG-13, museli si tvorcovia poradiť s tým, ako túto postavu, ktorej poznávacím rysom je cigareta v ústach, prezentovať bez cigariet. Takže väčšinou John iba sedí na pive a má pri sebe plný popolník alebo cigaretu akurát hasí v popolníku.

Zapáliť si gigaretu
Zdroj: gifer.com

Ale už k samotnej téme článku – Keanu Reeves sa vracia ako Constantine pod záštitou JJ Abramsa? Po obrovskom hollywoodskom comebacku Keanu Reevesa ako Johna Wicka sa po dlhšej dobe začali štúdia o Reevesa opäť trhať. Už dlhšie počúvame, že by si mal zahrať v Marvel Cinematic Universe bližšie nešpecifikovanú postavu. Dokonca sa hovorilo aj o tom, že už prebehlo niekoľko stretnutí Reevesa s marveláckými šéfmi.

Reeves u Warnerov ako doma!

Ale to sa nemusí podariť, keďže Warner Bros. chce vo veľkom opäť otvoriť brány populárnej série Matrix. Štvrtý diel tejto filmovej kultovky z počiatku tisícročia sestier Wachowských sa už začal tento rok natáčať. A Warneri rovnako ako Matrix vlastnia aj DC Comics, takže tu je cestička k pokračovaniu filmu Constantine z roku 2005 na dosah ruky.

Zbrojnica
Zdroj: gq.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  KOMIKSOVÝ VÝBĚR SPIDER-MAN #2: Venom, Svatba, Počátek i Noir!

A prečo sa hovorí o účasti JJ Abramsa v spojitosti s Keanu Reevesom a prípadným pokračovaním filmu Constantine? Pretože si Warneri zmluvne zaviazali produkčnú spoločnosť JJ Abramsa. A podľa webu The Direct bude Bad Robots pracovať na pripravovanej hranej adaptácii komiksovej série Justice League Dark! Jej členom je aj John Constantine, ktorý by mal dostať aj vlastný film. Vráti sa Keanu Reeves ako John Constantine v produkcii JJ Abramsa? Nie je to potvrdené, ale všetko pekne do seba zapadá.

Prijali by ste pokračovanie filmového Constantina z roku 2005 s Keanu Reevesom? A nebojíte sa toho, že by JJ abrams mohol pokaziť ďalšiu veľkú značku? O prípadných aktualizáciách vás budeme určite informovať!

-REKLAMA-
Avatar
Martin Sugarhttp://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -

Populárne

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Nádherná Malá Fatra – Tie najkrajšie a taktiež najľahšie túry! Kam zájsť?

Malá Fatra – Najkrajšie a najľahšie túry V jednom z najkrajších a najobľúbenejších národných parkov Slovenska si všetci prídu na svoje. Lákajú vás náročnejšie výstupy...

Aktuálne

Hudobné novinky z domácej scény #4 Máme tu nový challenge?

Hudobné novinky z domácej scény #4 Zdravím všetkých čitateľov a vítam vás pri dnešnom článku - Hudobné novinky z domácej scény #4! Dnes si opäť...

Berserk od Kentaró Miura – Legendární manga konečne i u nás!

Berserk od Kentaró Miura - Kultovní manga v češtině! Nakladatelství Crew i přes trable s koronou a posunutí všech vydání nových komiksů dokázala přece jenom...
- Advertisement -