sobota, 22 januára, 2022

Batman Beyond: Hraná adaptácia má k realizácií bližšie než myslíte!

-

-REKLAMA-

Čaká nás hraná adaptácia seriálu Batman Beyond?

Batman Beyond (1999) vznikol na prelome tisícročia, ako pokus prilákať k obrazovkám a hlavne k Batmanovi širšiu divácku základňu. Postarali sa oň tvorcovia Batman: The Animated Series (1992) – Bruce Timm a Paul Dini, ktorí aj tu zastúpili rovnaké pozície. Dej sa presunul do budúcnosti a svoj “Dark Deco” štýl si seriál zachoval. Tentoraz však do neho zakomponovali aj prvky cyberpunku. Seriál sa dočkal očakávanej popularity, a tak vznikly 3 série – dohromady 52 častí. Pred pár dňami sa rozhovoril jeden z pôvodných tvorcov o tom, či by hraná adaptácia seriálu Batman Beyond mohla fungovať.

Batman Neo Gotham
Zdroj: pinterest.com

Keď starý Batman prenechá plášť novému

Batman Beyond je príbeh mladého Terryho McGinnisa, ktorému prenecháva svoj údel, starý Bruce Wayne. Tomu síce technológia pomáhala v boji so zločinom dosť dlho napriek dekádam, ale ako hovorí sám Batman: “Aj kevlar má svoje hranice“. Bruce sa tak stane mentorom nového Batmana v cyberpunkovej budúcnosti. V aktuálnom filmovom svete sa zrejme udeje niečo podobné! Ako sme vás už informovali – Michael Keaton sa vracia do úlohy Batmana v pripravovanom filme Flash (2022). Ten má údajne priviesť Keatonovho Batmana do súčasného filmového sveta DC Comics. Pôvodne som chcel napísať DC Extended Universe, ale ani vo Warner Bros. podľa mňa nevedia, do akého vesmíru film vlastne spadá.

Starý Bruce
Zdroj: amazon.com
-REKLAMA-

Každopádne, starnúci Bruce Wayne sa dostáva do popredia a mal by sa údajne stať mentorom budúceho hrdinu v netopierom plášti. Alebo hrdinky? Podľa niektorých ľudí sa hovorí, že by Bruce mal mentorovať mladú Batgirl – Barbaru Gordon. Uvidíme. Ale prakticky by to bolo jedno, pretože by sa nemuselo vlastne až na pár detailov nič zmeniť.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  AKTUÁLNE: Michael Keaton späť ako Batman! V akom filme ho uvidíme?

Každopádne – Bruce Timm ako jeden z tvorcov pôvodného seriálu Batman Beyond sa k tejto možnosti vyjadril portálu SyFy.

“Mohol by Batman Beyond fungovať v hranej podobe? Iste. Samozrejme, že by mohol. Myslím, že je pre to ako stvorený. Myslím, že by musel byť na vysokej produkčnej úrovni, aby nepôsobil lacno, keďže sa odohráva v budúcnosti. Ale určite je tu možnosť, ako to sfilmovať… Určite. Úprimne, myslím si, že myšlienka Michaela Keatona (ako zostarnutého Batmana – poz. red.) je super! Vyzerá až moc dobre!”

“Viem, že má okolo 60 rokov, ale na to vyzerá proste dobre! Chcel by som, aby môj starý Bruce bol vážne starý. Ale kto vie? Mohlo by to stále fungovať. Mohol by záporákom nakopať zadky.”

Batman Beyond Komiks
Zdroj: gamemag.ru

Chceli by ste vidieť, ako by fungovala hraná adaptácia animovaného seriálu Batman Beyond? Myslíte, že by bol Michael Keaton vhodný na Brucea Wayna v úlohe mentora? Koho by ste chceli vidieť, ako jeho budúceho zverenca?

-REKLAMA-

Zdroj: SyFy.com

-REKLAMA-
Martin Sugarhttps://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img