Babylon prichádza na SkyShowtime! Brad Pitt či Margot Robbie!

Babylon bude k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime od 6. júla.

-

Novinky

V hlavných úlohách filmu Babylon – brilantného príbehu o hollywoodskom pozlátku a prepychu, odohrávajúceho sa v preslávených 20. rokoch minulého storočia, ktorý napísal a režíroval uznávaný filmár a držiteľ Oscara® Damien Chazelle, sa predstavia Brad Pitt, držiteľ Oscara®, a Margot Robbie, nominovaná na Golden Globe®.

Okúzlujúci Babylon už aj na SkyShowtime

Epický príbeh z raného Hollywoodu sleduje ambiciózne postavy – superhviezdu nemého filmu (Brad Pitt), mladú vychádzajúcu hviezdu (Margot Robbie), výkonného producenta (Diego Calva), hudobnú senzáciu (Jovan Adepo) a pôvabnú zvodnú umelkyňu (Li Jun Li) – ktoré sa snažia udržať na vrchole búrlivej hollywoodskej scény 20. rokov minulého storočia a zachovať si tak svoju popularitu v čase, keď filmový priemysel prechádza ďalšími prevratnými zmenami.

Tento vzrušujúci a extravagantný film bol nominovaný na troch Oscarov vrátane najlepšej pôvodnej hudby, najlepšej výpravy a najlepších kostýmov. V hlavných úlohách sa predstavia Brad Pitt (Once Upon a Time in Hollywood) a Margot Robbie (Amsterdam), a vo vedľajších úlohách Diego Calva (Narcos: Mexico), Jean Smart (Hacks), Jovan Adepo (Fences) a Li Jun Li (Damages).

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Liga spravedlnosti: Snyder a nové scény za $70 milionů!

Babylon je z produkcie spoločností Marc Platt/Wild Chickens/Organism Pictures. Scenáristom a režisérom filmu je Damien Chazelle (First Man, La La Land). Producentmi filmu sú Marc Platt, p.g.a., Matthew Plouffe, p.g.a., Olivia Hamilton, p.g.a. a výkonnými producentmi sú Michael Beugg, Tobey Maguire, Wyck Godfrey, Helen Estabrook, Adam Siegel, Jason Cloth a Dave Caplan.

SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii SkyShowtime na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, na zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung a prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com. Cena mesačného predplatného SkyShowtime je 5,99 EUR (bez reklám). Služba ponúka sedemdňovú skúšobnú dobu – s možnosťou zrušenia kedykoľvek.

My sa na príchod filmu Babylon na SkyShowtime už nevieme dočkať. Našu recenziu filmu Babylon nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: TS SkyShowtime
Zdroj titulného obrázka: Paramount Pictures

Ďalšie novinky

Populárne