štvrtok, 6 mája, 2021

Apex prináša do hry nové emoty! Ktorý vyzerá najlepšie?

-

Apex pridáva nové emoty!

Deviata sezóna hry Apex Legends zavíta k hráčom už o pár dní. Nedávno sme mohli vidieť hneď niekoľko trailerov, ktoré predstavovali novú sezónu, arény či dokonca aj samotnú novú postavu menom Valkyrie. Najnovšia sezóna Apexu, ktorá do hry prináša kopec obsahu z Titanfallu, sa predstavuje naozaj vo veľkom a to ukazujú aj najnovšie informácie od testerov. Embargo na Legacy sezónu padlo, čo znamená len jedno – tvorcovia, ktorí mali príležitosť si ju vyskúšať, ukázali, čo skrýva. Ukázali, že Apex predstaví nové emoty. Ktoré postavy ich dostanú?

Apex Legends Valkyrie
Zdroj: youtube.com

-REKLAMA-

Už samotný Respawn nám priniesol viac než dosť informácií a ukážok noviniek, ktoré uvidíme v novej sezóne. Nebol by to však internet a komunita, keby sme sa nedočkali ešte ďalších prírastkov. Po novom sa ukazujú nové emoty, ktoré uvidí z pohľadu tretej osoby.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Apex Legacy Gameplay Trailer je konečne tu! Čo prinesie nová sezóna?

Ako vlastne vyzerajú?

Najnovšia deviata sezóna s názvom Legacy sa oficiálne spustí už 4. mája (May the 4th Be With You!). Dá sa však očakávať, že zas to bude niekedy večer amerického času, čo znamená, že u nás bude sezóna dostupná až 5. mája. Možno nás však Respawn prekvapí a poteší európsku komunitu hráčov.

-REKLAMA-

Ako som už spomínali, niektorí hráči už mali príležitosť vyskúšať si najnovšiu Legacy sezónu a zatiaľ všetko naznačuje tomu, že sa máme na čo tešiť. Odozva je enormne pozitívna. Ak ide o samotné emoty, treba poznamenať, že si na ne dal Respawn údajne pozor a spravil emoty tak, aby sa nedali zneužívať. Každá legenda dostane automaticky jeden emote zadarmo, základný modrý. Dodatočne sa dá kúpiť fialový epický emote a taktiež zlatý legendárny.

Legacy sezóna vyzerá zatiaľ naozaj bravúrne a už sa na ňu neviem dočkať. Vyzerá to tak, že Respawn sa naozaj snaží udržať hráčov a zároveň nalákať aj nových. Verím, že nepoľavia a budú sa naďalej snažiť.

Čo hovoríte na nové emoty, ktoré ukazuje Apex? 

Zdroj: charlieintel.com
Zdroj titulného obrázka: polygon.com, ea.com (úprava redakcie)

-REKLAMA-
Viliam Šuška
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img