sobota, 10 apríla, 2021

Mia Hrdlíková a Michaela Fandlová: AARON – Kapitola 36

-

KAPITOLA XXXVI

Ráno alebo teda skôr na obed som sa zobudila až po tom, čo Aaron tretíkrát vošiel do stanu. Bola som naozaj unavená, keďže sme sa polovicu noci venovali určitým fyzickým aktivitám. A zvyšnú polovicu sme sa rozprávali, až kým som v polovici Aaronovej vety nezaspala. Našťastie, môj frajer je naozaj úžasný a zakryl ma dvomi dekami, aby mi nebola zima.

  Pretože človeku sa to síce nezdá, ale aj keď spíte v stane, tak vonku v horách a v apríli je celkom zima. Počula som rôzne hlasy prichádzať z vonka, no ešte stále sa mi nechcelo otvoriť oči. Na druhú stranu som si chcela tento víkend užiť čo najviac a nie prespať ho sama v stane. Preto som sa nakoniec rozhodla otvoriť oči, ktoré sa mi okamžite stretli s Aaronovými.

  „Ale dobré ránko, šípková Ruženka,“ usmial sa Aaron a prisadol si ku mne.

  „Prečo si ma nezobudil skôr?“ zamrmlala som a pomrvila si mi oči.

  „Pretože väčšina dievčat ešte stále spí. A to ani nezažili takú rušnú noc ako ty,“ uškrnul sa na mňa.

  „Takže som mohla ešte s pokojom v duši spať?“ spýtala som sa a posadila sa.

  „Dá sa to tak povedať. Caleb a Nate varia guláš. Už asi dve hodiny, tak som zvedavý, čo z toho bude,“ ako na zavolanie mi zaškvŕkalo v žalúdku, nad čím sa Aaron zasmial.

  „Tak to nech ho majú rýchlo hotový,“ zamrmlala som.
Obliekla som si legíny, ktoré zo mňa v noci Aaron strhol, a jedno z jeho bielych tričiek, ktoré ležalo pohodené v stane. Vlasy som si vymotala z gumičky a radšej som ani nechcela vedieť, aké kučeravé sú. Ešte rýchlo som si obula tenisky a vykročila naprieč dňu.

  „Dobré ránko,“ povedala som skupinke, ktorá už bola hore. Všetci ma odzdravili a naďalej sa venovali tomu čo doteraz. Sadla som si na rovnaké miesto, kde som sedela včera večer a sledovala chlapcov, ako miešajú guláš. Áno, miešali ho dvaja.

  „Prečo…čo to…Aaron?“ vyhŕkla som prekvapene, keď som otočila hlavu na druhú stranu. Nevedela som nájsť slová na úkaz, ktorý práve prebiehal predo mnou.
  „Neboj sa, má jasné inštrukcie. Ruky preč. Išli spolu iba po drevo,“

  „Áno, aj ja som raz išla s jedným chlapcom pre drevo do lesa. A žiadne drevo sme nikdy nedoniesli!“ Možno nie zrovna vec, ktorú by som mala hovoriť Aaronovi, no nevedela som uveriť svojim očiam. Cass a Brandon kráčali vedľa seba a na niečom sa spolu smiali. Včera som sa s ňou o Royovi nestihla porozprávať, no za chvíľu možno ani nebudem musieť. Brandon mal v rukách drevo, takže žiadne obchytkávanie mojej kamarátky sa nekonalo, no ona vyzerala, že by jej to ani nevadilo.

  „Nechaj ich tak. Brandonovi sa bude hodiť kamarátka a očividne tá tvoja je odolná voči jeho šarmu,“ zasmial sa Aaron a pritiahol si ma k sebe.

  „Keď ju znásilní v lese, zabijem ho,“

  „Poslúž si,“ vtiahol ma do objatia, v ktorom sme zotrvali, až kým ho Nate nezavolal na ochutnávku gulášu. V preklade, mal sa prísť napiť z vodky. Pevne verím, že do gulášu použili vodu a nie vodku. Aj keď nijako by ma to asi neprekvapilo.

  Postupne sa začali zobúdzať aj všetci ostatní a kým sa uvaril guláš, už sme boli hore všetci. Diana a Alice sedeli oproti a o niečom sa búrlivo rozprávali. Dylan a Roy sedeli vedľa mňa a celý čas zazerali na Cass. Teda, Roy zazeral.

  „Čo sa stalo?“ spýtala som sa Roya, keď si Cass opäť sadla k Brandonovi.

  „Panáčik už nevie, kam ho strčiť,“ Roy tie slová zo seba priam vypľul.

  „Cass by sa tu s ním určite nevyspala,“ zastala som si ju.

  „Pozri sa na ňu. Žerie každú vetu, ktorú ten panáčik vypustí z huby,“ Roy neznel žiarlivo. Znel nahnevane.

  „Ideme sa kúpať?“ spýtala sa ma Tiff, a tým prerušila našu konverzáciu.

  „Prosím, áno,“ povedala Amanda a položila tácku na ovievanie na zem. Je pravda, že k tomu teplu nepomáhal ani alkohol, ktorý sme vypili. Boli dve hodiny poobede a aj keď sme boli v lese, poriadne tu pieklo.

  „Nemám tu plavky,“ povedala Cass smutne.

  „Pôjdeš nahá. Nebudeme sa pozerať, prisahám,“ zasmial sa Brandon. A Roy? Nechutne prevrátil očami. Nerozumela som tomu,čo vidím, ale rozhodla som sa nemiešať sa do toho. Je to ich vlastný príbeh.

  „Ty určite,“ prevrátila Cass očami.

  „Dáš si tričko a môžeme ísť. Ani jedna z nás tu nemá plavky,“ povedala Tiff a snažila sa postaviť. Na druhýkrát sa jej to naozaj podarilo.

  „Dúfam, že budete aspoň bez podprsenky,“ povedal Nate a vrhol žhavý pohľad na Amandu.

  „Včera v noci si nemal dosť?“ prevrátila pobavene očami a taktiež sa postavila.
  Dobre vedieť, že sme neboli s Aaronom jediný, kto mal zaujímavú noc.
  Všetci sme si vzali uteráky – niekto dokonca vzal aj sprchový gél a šampón – a spoločne sme sa vybrali k jazeru, ktoré bolo naozaj kúsok od nás.

  Jazero bolo nádherné. Obrovské s priehľadnou tyrkysovou vodou, ktoré nám priam vábilo skočiť doň. Kúsok od nás bolo zopár vodných bicyklov, ktoré sa požičiavali. A o obrovskej nafukovacej nafukovačke so šmýkačkou a trampolínou ani nehovorím. Všetci chlapci víťazne zapískali, akoby objavili najväčší zmysel života. No nebudem klamať, ja sama som sa tešila.

  „Som opitá,“ zašepkala mi Cass, keď sa oprela o moju ruku, kým som si vyzliekala legíny.

  „Všimla som si. Ale ak ťa to upokojí, nie si jediná.“

  „To mi je jasné. Amanda totižto povedala, že si celkom fajn. Čiže tá musí byť mimo ešte viac ako ja,“ aj napriek tomu, ako sa jej plietol jazyk, rozumela som jej. Ešte jeden výlet a Amanda a ja budeme najlepšie kamarátky.

  „Tak to áno. Kde je Roy?“ spýtala som sa nenápadne.

  „Neviem. Ale nepáči sa mu, keď sa bavím s niekým, kto nie je on. Ale to nie je podstatné. Celý deň umieram túžbou povedať ti, čo som v noci počula,“ zaliala ma panika, pretože som si hneď predstavila seba s Aaronom. A Cass som ešte nestihla povedať ani o tom, kedy sme spolu spali prvýkrát.

  „Čo?“

  „Alice a Diana. Priamo vedľa mňa!“ obe sme si zakryli ústa rukou a prekvapene na seba hľadeli.

  „Čože? To sa ako stalo?“

  „S Royom a Dylanom sme sa bavili, že akonáhle ju ty odmietneš, budú spolu. Vždy to boli aj tak ony dve, kto si rozumel. Je to vôbec prekvapivé?“

  „Vlastne ani nie,“ uznala som a zapozerala sa na dievčatá v diaľke. Spoločne sa vyzliekli a v spodnom prádle sa vybrali do vody.

  „Čo ty a Brandon?“ spýtala som sa, keď som si vyzliekla aj tričko. Vďaka bohu, že som si zobrala spodné prádlo, ktoré sa k sebe hodilo. Čierna čipka nikdy nič nepokazí.

  „Je skvelý, fakt si s ním rozumiem. Ale ak narážaš na čo je medzi tebou a Brandonom sexuálne, tak vôbec nič. Je nádherný, tam nie je o čom. Ale nemám vôbec žiaden záujem a keď to už poviem opitá, ako veľmi to musí byť pravda?“ spoločne sme sa zasmiali a vybrali sa za ostatnými, ktorí už plávali na vodnú atrakciu.

  „A vie o tom aj on?“ obe sme sa zahľadeli na Brandona, ako sa šplhá po malom rebríku na vodnú trampolínu. Každý sval v tele mu pracoval a na tvári mal nadšení výraz, že sa tam dostal prvý.

  „Samozrejme. Povedala som mu, že sa nemusí ani snažiť. Povedal, že môžeme byť kamaráti,“ mykla ramenami.

  „Okey, ako myslíš.“
  „Ideme na tri spolu?“ spýtala sa Cass, keď ponorila chodidlo do vody. Na nohách mala šľapky, aby sa nemusela dotýkať dna, zatiaľ čo mňa tlačili kamienky na každom kúsku nohy.

  „Na čo čakáte?! Tá voda nehryzie!“ zakričal na nás Aaron, keďže všetci ostatní už boli vo vode. A na moje prekvapenie, bolo tu aj zopár iných ľudí.
  Cass napočítala do troch a potom sme sa spoločne rozbehli do vody a plávali. Išla som za Cass, keby náhodou jej opité telo nezvládlo plávať, no nakoniec sme sa dostali k atrakcii v poriadku. Nate a Dylan nám pomohli hore, keď sme tam nevedeli vyliezť.

  „Dáme si závody!“ zakričal Brandon, na čo sme mu všetci začali venovať pozornosť.

  „Rozdelíme sa do dvoch tímov – len tí, ktorí chcú súťažiť. A dáme si rýchle závody. Ktorý tím bude posledný, jeho členovia musia vypiť dve fľaše ľubovoľného alkoholu,“

  „Toľko fliaš tu už nemáme,“ povedal Nate.

  „Nie každý človek dve, celý tím dokopy dve,“ prevrátil Brandon očami, akoby to bolo jednoznačné.

  „Okey, poďme na to,“ všetci sme sa postavili do kruhu a čakali, čo sa bude diať.

  „Okey, ja a Aaron sme kapitáni. Aaron, môžeš si vyberať prvý,“

  „No poď, zlato,“ hlavou kývol na mňa a ja som sa poslušne postavila zaňho.

  „Okey, ja beriem Cass,“

  „Nate.“

  „Dylan.“

  „Tiff.“

  „Roy,“ Roy sa neochotne presunul k Brandonovi.

  „Simon.“

  „Amanda.“

  „Caleb.“

  „Tá čiernovlasá,“ Brandon ukázal na Dianu. Nikto iný hrať nechcel, takže oni sedeli bokom, mimo závodné pole. Brandon nám vysvetlil trasu, ktorou budeme musieť ísť a závody sa mohli začať. Všetci sme do toho dali prvé aj posledné, no bohužiaľ náš tím začal prehrávať po treťom kole, keď Dylan omylom zhodil Tiffany do vody a ona nevedela sama vyliezť. A tak už bolo každému jasné, že sme prehrali.

  „Zlato,“ zašepkala som Aaronovi, keď sme boli trošku ďalej od ostatných. Sedeli sme opretý o nafukovaciu stenu a sledovali našich kamarátov, ako sa hádžu do vody a zabávajú.

  „Počúvam,“ povedal Aaron. pozrela som naňho a nerozumela som ničomu.
  Toto boli najúžasnejšie týždne môjho života. Nikdy som sa necítila tak šťastná a tak živá ako tieto dni, ktoré som strávila s ním. Nikdy som si nevedela predstaviť, že niekto ako ja a niekto ako on by sme našli niečo spoločné, no opak je pravdou.

  Napriek tomu ako celý náš vzťah začal, bola som vďačná, že mám po svojom boku niekoho ako je on. Niekoho tak úžasného. Niekoho, s kým sa dokážem smiať na veciach, ktoré nie sú vtipné. Niekoho, kto ma dokáže rozpáliť jediným dotykom. Čo na mne tento chlapec vôbec vidí?

  Prečo mal o mňa vôbec záujem? Neviem či som vôbec chcela vedieť odpoveď.
  Preplietla som si s ním prsty a oprela sa oňho.

  „Nič, len som rada, že sme tu,“ povedala som nakoniec.

  „Aj ja,“ súhlasil so mnou a pobozkal ma do vlasov.
Ešte chvíľku sme sedeli, no potom sa všetci začali vracať naspäť, pretože sú hladní, smädní a je im zima. Takže aj ja s Aaronom sme skočili do nie príliš teplej vody a plávali smerom na breh. Rýchlo som sa zabalila do uteráku, ktorý som si predtým priniesla a nechala moje telo, nech prijme všetko teplo, ktoré mu je ponúkané.

  Postupne sme sa všetci premiestnili naspäť k našim stanom a až teraz sme si uvedomili, že sme tu nechali všetky veci len tak, a odišli sme. Tak to dopadne keď ide von banda opitých teenagerov. Všetci si išli skontrolovať svoje veci, no našťastie nikomu nič nezmizlo.

  V stanoch sme všetci aj zostali, aby sme sa prezliekli z mokrých studených vecí do niečo teplého a pohodlného. Podľa Brandových slov nás čaká noc plná zážitkov.
  Vytiahla som si ďalšie čierne legíny a z Aaronovho ruksaku som vzala mikinu, ktorú mal na sebe včera, takže voňala presne ako on. A hlavne bola obrovská.

  „Mala by si začať nosiť aj svoje veci,“ zasmial sa Aaron, keď uvidel, čo si obliekam.

  „Akoby sa ti nepáčilo, že ju mám oblečenú,“ pobavene som sa zasmiala.

  „Máš pravdu, je mi úplne jedno, čo z teba dnes večer vyzlečiem,“

  „Ty nemáš nikdy dosť,“

  „Teba? Ani náhodou,“ za boky si ma pritiahol na seba a pobozkal. Odhrnul mi vlasy z tváre a ja som si naňho zatiaľ obkročmo sadla. Cítila som v sebe toľko pocitov, že ich ani nedokážem opísať. Aaronove ruky blúdili po mojom tele, akoby ho skúmali prvýkrát. Ochutnával moje ústa, akoby to bol náš prvý bozk. Prešla som na jeho taktiku, odtrhla svoje pery od tých jeho a presunula ich na jeho krk. Jemne som pokladala pery na tenkú kožu a užívala si jeho tiché povzdychy.

  „Dnes som sa rozprával s Brandonom o sťahovaní…v pondelok začneme hľadať nejaký byt,“ povedal Aaron z ničoho nič. Prekvapene som sa posadila a pozrela mu priamo do očí.

  „Si si tým istý?“

  „Skôr či neskôr to muselo prísť. A teraz by som to doma naozaj nevydržal. Keď si nájdeme niečo, čo bude blízko vysokej, máme vyhraté,“ na jednej strane som ho chápala. S Cass sme sa vždy bavili o tom, že si nájdeme spoločný byt a budeme spolu bývať. Znelo to ako tá najlepšia predstava na svete. Bývať so svojou najlepšou kamarátkou.

  „Pomôžem vám s hľadaním,“ usmiala som sa naňho.

  „Zlato, aj keď by som tu veľmi rád takto zostal, mali by sme sa vrátiť,“ povzdychol si Aaron a prešiel mi rukou po boku.

  „Pokazíš všetku zábavu,“ povzdychla som si a zliezla z neho dole. Prehrabla som si ešte stále mokré vlasy rukou a spoločne sme vyšli von zo stanu.

  „Oooo, prišli ste vypiť svoju prehru?“ zasmial sa Brandon, keď nás uvidel.

  „To si píš,“ ozval sa Aaron ako prvý, pustil mi ruku a odišiel k Brandonovi. Ja som si sadla vedľa Tiff, Amandy a Stacy, pretože nikto iný tu ešte nebol. Z diaľky som sledovala Aaronovo telo, ako sa natriasa od smiechu. Ako sa mu príjemne zvlnia pery zakaždým, keď Brandon povie niečo vtipné. A užívala si, ako na mňa žmurkol vždy, keď ma prichytil, že sa naňho pozerám. 

AARON Kapitola 36: Prechádzajúcu kapitolu tejto publikácie nájdete na tomto linku.

Zelený kocúr banner
zelenykocur.sk – zľava 5% s kódom: PLOTPOINT

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img