Vin Diesel v role speváka! Pri novinke „Feel Like I Do“ mu asistoval Kygo!

-

Novinky

Vin Diesel & Kygo – Feel Like I Do

Rok 2020 nám rozhodne neprestáva odkrývať nové a nové prekvapenia, ale že sa objaví Vin Diesel v role speváka? Zdanlivo nemožné sa stalo skutočným. Dominic Torreto, Riddick či po novom aj Bloodshot, tak ukázal svoju ďalšiu tvár. Skladba „Feel Like I Do“ bola uverejnená len pár hodín dozadu a môžeme povedať, že spojenie interpretov na tomto projekte je viac než zaujímavé.

V spolupráci s nórskym producentom menom Kygo sa totižto Vin Diesel spevácky celkom pekne predviedol! Super svieža vec, ktorá neznie vôbec zle. Aj tak by sa v rýchlosti dala táto skladba opísať. Skladba je príjemnou záležitosťou, ktorá pripomína nedávno ukončenú letnú sezónu.

View this post on Instagram

Hope you… FEEL LIKE I DO All love, always…

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on

Už dlho sľubujem, že spravím hudbu… Povzbudený vami vystupujem z mojej komfortnej zóny. Ďakujem, že vo mňa ako vždy veríte. Dúfam, že vás nesklamem.

Vin Diesel sa objavil aj v show Kelly Clarkson, kde hudbu odpromoval prostredníctvom video dokrútky. Tam sa vyjadril, že aj keď nemôže byť na filmovom place a natáčať ďalšie filmy, tak našiel spôsob, ako stále zdielať svoje srdce. Tiež spomenul aj to, že Kygo bol jeden z prvých producentov, ktorý mu verili a pomohol mu naplniť jeho sen. Uvidíme, ako sa skladbe bude dariť v hudobných rebríčkoch a pri nejakom väčšom úspechu vám určite dáme vedieť.

Poznámka: Skladba pravdepodobne nedostane svoj videoklip. Vizuál sa totižto zatiaľ neplánuje.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Lele Pons: Hviezda YouTube stále stúpa hudobným rebríčkom!

Skladbu nájdete aj na hudobných platformách. Napríklad na platforme Spotify sa skladba nachádza na umeleckom profile Vina Diesla. Uvidíme, či naň časom pribudnú nejaké nové skladby. No keďže sa najnovší film série Rýchlo a Zbesilo plánuje až na 1.4.2021, pravdepodobnosť je vysoká.

Čo na to vravíte? Ako sa vám pozdáva Vin Diesel v role speváka? Tešíte sa na jeho ďalšie projekty zo sveta Rýchlo a Zbesilo? Má podľa vás šancu začať novú kariérnu dráhu v rámci speváckeho sveta?

Zdroj: Instagram, YouTube

Ďalšie novinky

Populárne