streda, 20 januára, 2021

Všetky trailery z Comic Conu v San Diegu 2020! Archer, Lovecraft a ďalší!

-

Trailery z San Diego Comic Conu!

Klasika ako každý rok, alebo prišlo niečo, čo vám odpáli dekel?

Tento rok je prekliaty. Aktuálna kríza postihla všetko. Zasiahla všetky spoločenské akcie. A aj Comic Cony. A ten najväčší zo všetkých – San Diego Comic Con (SDCC) pripravil celý svoj prednáškový a novinkový program pre pohodlie a zdravie všetkých fanúšikov pop-kultúry naživo cez internet. Nazvali ho kreatívnym menom Comic Con @Home. A vďaka tomuto kroku sme dostali z Comic Conu v San Diegu trailery na očakávané seriály, ktoré budeme môcť vidieť čoskoro na domácich obrazovkách!

Archer

-REKLAMA-

Ako prvý trailer z San Diego Comic Conu je tu nový trailer na parodický špionážny seriál Archer. A tu už k jedenástej sérii! Stanica FXX trailerom odhaľuje dátum premiéry 11. série – 6. septembra tohoto roku!

Lovecraft Country

Ako ďalší trailer tu máme najnovší seriál inšpirovaný dielom jedného z mojich najobľúbenejších spisovateľov – Howarda Philipsa Lovecrafta. Za týmto projektom stoja dve veľké producentské mená. Jordana Peeleho určite poznáte vďaka jeho úspešných horrorom, ako sú Uteč a My. Druhým producentom je človek milovaný aj zatracovaný – J.J. Abrams. Tento ambiciózny projekt stanice HBO uvidíme už 16. augusta 2020!

His Dark Material

Po neveľkom úspechu prvej série dostávame predsa len druhú sériu adaptácie knižnej série Temné hmoty. Skvelé herecké obsadenie dopĺňajú nové tváre a presúvame sa na druhú knihu. Táto zaujímavá kooperácia HBO a britskej televíznej stanice BBC príde na obrazovky na jeseň.

The Right Stuff

Disney + v spolupráci s National Geographic uviedli prvý trailer na neobyčajnú šov osvetľujúcu americký vesmírny program. Prvá séria by sa mala podľa traileru zamerať na samotné počiatky NASA a prvých amerických astronautov.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Není čas zemřít opět mění datum! Kdy bude premiéra?

Toto sú trailery, ktoré mi prišli ako tie najzaujímavejšie, aké nám z Comic Conu v San Diegu dorazili. Zbytok nájdete tu o kúsok nižšie. Dajte určite vedieť, ktorý trailer vás oslovil najviac.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Seriálové pecky na ktoré nemožno zabudnúť: Seriál 24 Hodín

Trailery z Comic Conu v San Diegu priniesli pokračovania úspešných aj menej úspešných seriálov, ale hlavne prišli nové zaujímavé projekty, na ktoré sa už neviem dočkať. Čo hovoríte vy na nové trailery? Sledovali ste priame prenosy prednášok a rozhovorov vašich obľúbených tvorcov?

-REKLAMA-
Avatar
Martin Sugarhttp://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -