pondelok, 16 mája, 2022

Nový trailer k druhej sérii seriálu Euphoria je vonku! Kedy bude premiéra?

-

-REKLAMA-

Úspešný seriál Euphoria vydal trailer k druhej sérii

Čítate správne! Euphoria je späť! Tínedžerský seriál stanice HBO sa po dvoch rokoch opäť ozýva svojim fanúšikom. Trailer prezrádza dátum premiéry prvej epizódy druhej série seriálu Euphoria.

Seriál Euphoria mal premiéru 16. júna 2019. V rovnakom roku potvrdil, že sa môžeme tešiť na druhú sériu. Do hry však vstúpil koronavírus a natáčanie muselo byť odložené. V decembri 2020 a v januári 2021 sa však diváci dočkali dvoch hodinových špeciálov, ktoré mali uviesť práve dlho očakávanú druhú sériu. Teraz sa seriál konečne vracia a novú sériu si budeme môcť užiť už 9. januára 2022.

Zdroj: lavanguardia.com
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: 5. série La Casa de Papel - Povedlo se finále seriálovému fenoménu?
-REKLAMA-

Stanica HBO avizovala seriál ako drámu o dospievaní, rozpráva príbeh skupiny stredoškolákov, ktorí sa snažia vyznať v láske a priateľstve vo svete drog, sexu, tráum a sociálnych sietí. Priniesli však oveľa viac a vďaka autentickosti si získali milióny divákov po celom svete.

Teraz svetlo sveta uzrel trailer, ktorý ukazuje náš obľúbený seriál presne tak, ako ho poznáme a milujeme. Plný drámy, drog, lesku a samozrejme s talentovanou Zendayou. Veď posúďte sami.

-REKLAMA-

Čo hovoríte na nový trailer na druhú sériu? Tešíte sa na druhú sériu rovnako ako my?

Zdroj: hbogo.sk
Zdroj titulného obrázka: dazeddigital.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img