streda, 20 januára, 2021

Šugarky: Baby, ktoré pretvárajú sladké dobroty na zdravšie dobroty!

-

Koláčiky trošku inak podľa Šugariek!

Každý z nás má rád koláče a iné sladké jedlá. Nebudeme si klamať. Dodávame nimi nášmu telu energiu, zajedáme trápenia alebo si len osladzujeme život. No všetkého veľa škodí a nie je to inak ani pri sladkom. No keď nahradíme niektoré suroviny plné nezdravých kalórií za iné, ktoré ich majú oveľa menej, nielenže budú koláče chutné, ale aj zdravšie. Toto robia Šugarky.

šugarky
Zdroj: instagram.com

Kto sú Šugarky?

-REKLAMA-

Kika a Maťa sú dve šikovné baby, ktoré sa rozhodli potešiť všetkých maškrtníkov a milovníkov sladkého jedla. Vytvárajú recepty zo zdravších surovín. Pretvárajú aj rôzne staré a známe recepty. Bežne používané suroviny menia za oveľa zdravšie, ktoré neobsahujú toľko kalórií. Možno si pomyslíte, že takéto recepty vám nebudú chutiť, nebudú dostatočne sladké, pekné, vyjdú vás draho a podobne. Nie je to tak. Sama som niekoľko receptov vyskúšala a môžem povedať, že sú dokonca lepšie ako ich nezdravé varianty. Neskúšala som všetko, ale tie, čo som robila, boli veľmi jednoduché, rýchle a lacné. Stačí si vybrať niektorý recept a sami uvidíte, že väčšinu surovín máte doma a tie, čo dokúpite, aj tak málokedy miniete celé, takže ich budete mať aj nabudúce. Takže aj keď sú zdravšie suroviny trošku drahšie, nie je to jednorazová investícia a naše telo a zdravie sa nám neskôr poďakuje.

recept na dolky
Zdroj: instagram.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Tartiniho Diabolské vzrušenie - Ako vznikla táto sonáta?

Čo nájdeme na ich profile?

Na ich profile nájdeme veľmi veľa chutných receptov na rôzne koláčiky, torty a iné sladké maškrty. Ale pozor, keď už si ich začnete prezerať, nebudete vedieť, ktorý spraviť ako prvý a môže sa stať, že budete chcieť spraviť všetky naraz. 🙂 Pri každom recepte je aj výsledný obrázok a pri niektorých nájdeme aj nutričné hodnoty. Veľakrát sa šugarky pýtajú svojich fanúšikov, aké recepty by chceli pretvoriť, alebo nám dávajú na výber z niekoľkých receptov, ktorý by sme chceli. Nedávno mali aj súťaž, kde sme mohli vyhrať super ceny. Pravidelne zdieľajú aj výtvory, ktoré sa podarilo ukuchtiť ich fanúšikom na základe ich receptov. A aj to sú ich recenzie. Tak šup na ich instagramový profil! Možno si tam aj vy nájdete svoj obľúbený recept pretvorený na zdravšiu verziu.

domáce nanuky
Zdroj: instagram.com

Ktorý recept sa vám najviac páči a vyskúšate ho? 

Ak máte radi chutné recepty, inšpirujte sa niektorými z nášho webu.

Zdroj: instagram.com

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -