Rodinná komédia Strašidelný dom má za sebou premiéru v kalifornskom Disneylande

-

Novinky

Strašidelný dom z dielne Disney má za sebou veľkolepú premiéru v Disneyland Resort v Kalifornii. Nová zábavný letý film prišlo osláviť množstvo zaujímavých hostí, do našich kín ho prináša distribučná spoločnosť CinemArt SK už 27. júla.

Rodinná komédia Strašidelný dom sa po prvý raz ukázala, Disneyland sa radoval

Každý, kto sa zúčastnil, sa mohol povoziť na atrakcii Strašidelný zámok na námestí New Orleans v Disneylande, a potom si pozrieť film v kine Hyperion v Disney’s California Adventure.

Strašidelný dom Disneyland
Zdroj: CinemArt SK

Film Strašidelný dom od štúdia Disney, inšpirovaný klasickou atrakciou v zábavnom parku, je o žene a jej synovi, ktorí si na pomoc prizvú pestrú skupinu takzvaných duchovných expertov, aby im pomohli zbaviť ich dom nadprirodzených bytostí.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: Rachel Stoneová: Sázka na Srdce - Vyplatí se vidět?

V réžii Justina Simiena sa vo filme predstaví hviezdny herecký ansámbel v zložení LaKeith Stanfield, Tiffany Haddish, Owen Wilson, Danny DeVito, Rosario Dawson, Chase W. Dillon a Daniel Levy, Jamie Lee Curtis a Jared Leto ako duch z klobúka. Producentami filmu sú Dan Lin a Jonathan Eirich, výkonnými producentmi Nick Reynolds a Tom Peitzman.

Film od tvorcov Pirátov z Karibiku má jednoznačný predpoklad na to, aby sa stal komédiou leta 2023.

Nová komédia pre celé rodiny Strašidelný dom príde do slovenských kín v distribúcii spoločnosti CinemArt SK už 27. júla.

Zdroj: TS CinemArt SK
Zdroj titulného obrázka: CinemArt SK

Ďalšie novinky

Populárne